anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZABLOKOWANE KONTO PAYPAL BEZ POWODU!!

jerman33110
Użytkownik
WITAM

PAYPAL ZABLOKOWAŁ MI KONTO PONIEWAZ WPŁYNEŁO NA NIE PONAD 9 TYS ZL MIMO TEGO IZ BYŁEM ZWERYFIKOWANY
KAZALI PRZESŁAĆ POTWIERDZENIE ADRESU KONTA DOWÓD OSOBISTY I JESZCZE JAKIES RÓZNE DOKUMENTY POTWIERDZAJACE MOJE KONTO

KIEDY JUZ WSZYSKO PRZESŁAŁEM DO PAYPALA I POTWIERDZIŁEM SWOJE DANE TO ODPISALI MI ZE MOJE KONTO NIE BEDZIE ODBLOKOWANE BO WIAZE SIE Z DUZYM RYZYKIEM I WSZYSTKIE MOJE SRODKI BEDA ZABLOKOWANE NA 6 MIESIECY

TO JEST JAKAS PARANOJA !! CHCE JESZCZE DODAC ZE NA KONCIE EBAY MIALEM SAME POZYTYWNE OPINIE

TERAZ MAM PROBLEM Z KUPOWANIEM NA EBAY!!

CZY KTOS MOZE MI COS PORADZIC!!
MIESIECZNIE ROBIE ZAKUPY ZA OK 1000$

POZDRAWIAM
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

ZABLOKOWANE KONTO PAYPAL BEZ POWODU!!

5****7
Użytkownik
Normalne u nich dzownic p[isac na infolinie i do kierowniczki itd. Oni maj swoje widzi misie i mozes zmiec pecha ja te zmam żadaja dokumentwo ktorych ja nei chec dac albo nei moge np bo nei mam. Kazlai pisac ale czekma ciekawe co bedzie po 180 dnaich co zrobia mi sie nei pali ale zoabczymy jak w ch przygraja.
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

ZABLOKOWANE KONTO PAYPAL BEZ POWODU!!

To samo PP zrobił znajomemu.
Co więcej, co chwila przysyła z "automatu" przypomnienia o tym, żeby zweryfikował konto, albo dokończył transakcję. A konto mu zablokowali, wiąc nic nia może zrobić.
Byli nawet na tyle "sprytni", że uznali go za działalność gospodarczą.
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

ZABLOKOWANE KONTO PAYPAL BEZ POWODU!!

Przyłączam się. Również zablokowali mi konto bez powodu z powodu zbyt duźego ryzyka. Miałem w banku ustawiony limit i zapomniałe o tym. Trzy razy odrzuciło mi transakcję a następnie wprowaziło ograniczenie konta. Rozpoczętą transakcję musiałem dokończyć kartą bo wyrzuciło mnie z konta. Po przesłaniu dokumentów nic się nie działo przez chyba rok pomimo e-maili, bez odzewu. Jak w końcu udało mi się znaleźć nr na infolinię to pozytywnie odebrali dokumenty ale otzymałem info za 72 godz źe konto zablokowane z powodu jak wyżej. Podam że strona pierwotnie była po angielsku. Najlepiej zablokować klienta it tak jeszcze jest kilka milionów innych. Paranoja w tej firmie.
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź