anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

STOP PAYPAL brak ochrony sprzedajacych UWAGA!!!

Szanowni Państwo,

Trzeba powiedzieć raz na zawsze STOP dla PAYPAL  - chciałbym ruszyć z akcją. Zapraszam wszystkich sprzedawcwów pokrzywdzonych przez PAYPAL do kontaktu 

Nie moze być tak że:

1. PayPal  broni kupujcych, a sprzedajacy nie ma żadnych praw.

2. Mimo duzych prowizji blokuje nasze pieniadze.

3. System reklamacji jest fikcja. 

4. Nie może być tak że podstawą zwrotu pieniedzy jest zwrot przesyłki bez żadnych protokołów. Przedstawienia analizy problemu. (mozemy dostać cegłe-nikogo to nie interesuje). Pieniądze maja być zwrócone, sytem automatycznych regulek i zastraszania sprzedawców ma rozwiązać wszystko.

5. Słowo sprzedającego  i dokumentacja nic nie znaczy. 

6.Sprzedajacy nie ma żadnych praw, jedyne prawo to prawo do płacenia.

7. Pan w X kraju podejmuje analizę napodstawie  której każe zwrócić całą kwotę pieniedzy  mimo że klient zadał czesciowego zwroty, sprzedawca proponuje weryfikację i naprawę jezeli błąd powstał z jego winny. Paypal nic nie analizuje i nic nie sprawdza!!!! Rozwiązaniem na wszystko jest zwrot  do sprzedajacego. Zasada zawsze wina jest sprzedajacego. Jezeli macie Państwo podobne problemy proszę o kontakt

 

1. Trzeba przekazać tą informację jak największej liczbie osób żeby ostrzec innych przed machiną która może w ciagu chwilii zniszyć kazdego. 

Z poważaniem

Łukasz 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

STOP PAYPAL brak ochrony sprzedajacych UWAGA!!!

mnie to spotkało dzisiaj, USPS nie monitoruje przesyłek w usa, więc kupujący jeśli jest niuczciwy napisze że przesyłki nie dostał i muszę zwrócić pieniądze

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

STOP PAYPAL brak ochrony sprzedajacych UWAGA!!!

Zgadzam się w całej rozciągłości tego tematu !!! Nie ma jakiej kolwiek ochrony sprzedającego !!! Ja miałem sytuację iż KUPUJĄCY po ponad dwóch miesiącach od tranzakcji otworzył w systemie ebay sprawę iż nie otzrymał przesyłki - mi pieniądze zostały automatycznie zabrane przez system PayPal a ponadto nie mam jakiejkolwiek możliwości wyjaśnienia tej sprawy ponieważ po tak długim okresie od sprzedaży dana tranzakcja została przeniesiona do archiwum i ja już jesj nie widzę w serwisie ebay !!! Tym samym automatycznie nie jestem w stanie wyjaśnić sprawy bo danej sprzedaży mie ma już w systemie.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź