anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPal ile czasu idą pieniądze ?

superlidero
Użytkownik

Witajcie, jestem nowy na PayPal, sprzedałem przedmiot Pani z USA,



Pani ma 3 dobre komentarze no i wykonała płatność PayPal, na gmailu w spamie z emaila paypala chyba otrzymałem wiadomość że pieniądze zostały wysłane i są już zaakceptowane.



Dostałem 3 wiadomości z takiego maila


service@intl.paypal.com



Dodatkowo Pani twierdzi że mam wysłać paczkę do nigerii do kuzyna bo sama jest w podróży ale ja napisałem że maile z PayPal dostaje jak powyżej ale na głownym koncie PayPal nic nadal nie mam, nie wiem dlaczego tyle to trwa i czy to nie oszustwo ??



Napisałem jej że jak tylko bede miał kase na koncie PayPal to szybko wyśle paczkę.



Co mam zrobić proszę o radę doświadczonych.



Od transakcji i płatności minęła godzina z hakiem 🙂

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

PayPal ile czasu idą pieniądze ?

superlidero
Użytkownik

Dostałem dziwną wiadomość



A payment has been made to your PayPal account by xxxx for an eBay item [OKAZJA] Nxxxx(xxxxx) (xxxxx) which will get into your PayPal account as soon as we verify and confirm that the item has been shipped. This is due to the standard PayPal method used by the buyer.We Request that you send the item within the next 24Hours to the buyer's shipping address since he/she has made payment to your PayPal account. Otherwise the payment will not be credited to the account specified. We need the item's shipping tracking number to verify the shipment of the item to the buyer's shipping address provided. Shipping tracking numbers will be given to you at the post office/courier service company where you ship this item,and it should be sent to us, so that we can proceed to credit your account immediately.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

PayPal ile czasu idą pieniądze ?

Mialem taka sama wiadomosc wyslalem gosciowi kamere i do tej pory nie otrzymalem pieniedzy na konto paypal nie wiem co robic
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

PayPal ile czasu idą pieniądze ?

Osoby o których piszecie to oszuści, potwierdzenia które otrzymaliście są fałszywe, stary numer
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź