Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

płatność przez witrynę paypal

Witam, mam problem; sprzedawca na ebay podał mi koszt przesyłki dużo niższy niż w rzeczywistości go to wyniosło, chciałabym zwrócić mu różnicę. niestety nie udaje mi się wysłać płatności na adres email; jest informacja, że odbiorca przyjmuje płatnośc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 979 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

Może mi ktoś pomoże rozwiązać ten problem pojawiający się, gdy chcę zapłacić ze strony ebay. Sprzedawca ze Stanów oczekuje na wpłatę, a ja próbuję nie wiem po raz który zapłacić pieniądze i ciągle ten sam komunikat. To jakieś żarty?? Ebay chce mnie z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Po otrzymaniu komentarza ,pieniądze nadal zablokowane

Witam Jakieś 2 tygodnie temu sprzedałem towar do Anglii ,paypal oczywiście zablokował mi pieniądze na 4 tygodnie lub do czasu otrzymania pozytywnego komentarza, komentarz dostałem pozytywny jakieś 2 dni temu a pieniądze dalej zablokowane .O CO TU CHO...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jakie konto

Czy do sprzedania na ebay pl kilku przedmiotów wystarczy konto osobiste zweryfikowane, karte mam dodaną, czy MUSZE je rozszerzyć? pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 97 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal to system bezpieczny?

Tak, ale dla kupującego, sprzedawca jest na straconej pozycji... Skąd taki wniosek? 6 stycznia 2009 wysłałem priorytetową przesyłkę rejestrowaną do USA. Poinformowałem o tym kupującego. I co? 14 stycznia rozpoczął spór; przekazałem mu jeszcze raz inf...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1039 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Weryfikacja karty - zwrot opłaty

Witam Kilka tygodni temu zweryfikowałem kartę debetową z mBanku i została pobrana kwota 6,50zł, ale do tej pory nie została ona zwrócona. To samo miałem z karta debetową z Lukas Banku z 2 lata temu. To jak jest wreszcie z tym zwrotem prowizji? Wykona...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 124 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedam GBP na PayPal

Mam do sprzedania funty brytyjskie na PayPal (większa ilość). Oczekuję zamiany w złotych, albo do mBanku, albo na PayPal (jako gift). Proszę nie zrażać się komentarzami, na Allegro mam ich ponad 500 co mogę udowodnić. Transakcja może też przejść prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 255 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie działa "zarządaj zapłaty"

opcja "towary wystawiony w serwisie ebay" pokazuje się błąd,muszę utworzyć osobną fakturę nie powiązaną a numerami aukcji

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 98 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata PayPalem do chin ????

Chce zapłacić poprzez paypal jednemu chińczykowi. Moje pytanie brzmi,czy jak robię wpłatę to mam zaznaczyć jako walutę PLN i system automatycznie mi przeliczy złotówki na ich walutę bo nie widzę w opcjach walutowych chińskiej waluty?:) Proszę o szybk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 937 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal - nowe opłaty?!

Otrzymałem od PayPala informację o zmianie opłat (od 13.10.) - nigdzie jednak nie mogę znaleźć nowej tabeli opłat. Ktoś zna już jakieś szczegóły?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 402 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania