anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

Może mi ktoś pomoże rozwiązać ten problem pojawiający się, gdy chcę zapłacić ze strony ebay. Sprzedawca ze Stanów oczekuje na wpłatę, a ja próbuję nie wiem po raz który zapłacić pieniądze i ciągle ten sam komunikat. To jakieś żarty?? Ebay chce mnie zniechęcić do kupowania??
Nie lubię robić z siebie kretynki, bo na taką wyjdę gdy poinformuję sprzedającego, że muszę zrezygnować z zakupu.
Bardzo proszę o pomoc.
Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

nie jesteś pierwsza i nie ostatnia, takie coś się niestety zdarza, spróbuj ponownie jutro lub użyj innej przeglądarki, a
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

Dziękuję, ale spróbowałam następnego dnia i nic, spróbowałam z innego komputera i nic, spróbowałam z innej przglądarki i, oczywiście, też nic.
Może ktoś ma inne propozycje, bardzo proszę.
Na pracowników ebay-a liczyć chyba nie można?
Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

bo, to nie to forum, chcesz aby admin odpowiedział to zadaj to pytanie na Zgłaszanie Błędów Technicznych
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

Oczywiście, że zadałam, ale od dwóch dni nie mam odpowiedzi, ponieważ zapewnienia, że postarają się jak najszybciej mi pomóc i skierują moje zapytanie do działu obsługi technicznej i jak najszybciej mnie poinformują o o wyniku tej konsultacji żadnego problemu mi nie rozwiązały. Otrzymałam tylko ankietę z działu obsługi klienta czy jestem zadowolona z ich reakcji. Jestem, ale w szoku, bo żadnej reakcji z ich strony nie było. Pieniędzy nadal nie mogę wysłać.
Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

spróbuj zapłacić z innego ebay'a
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

Dziękuję Ci Shaver bardzo, że zaglądasz tutaj i próbujesz mi pomóc, ale to wszystko nie działa. Logowałam się na niemieckim ebayu, na amerykańskim i ciągle to samo, próbowałam płacić z różnych komputerów i ciągle nic. Płacę przez paypal po raz pierwszy, ale sił mi już brak, jestem wściekła i zmęczona tym całym problemem. Z ebaya wysłali mi odpowiedż z automatu i tylko na tyle było ich stać. Uważam, że problem jest na ich serwerach, nie można przejść ze strony ebay na paypal, coś jest zablokowane. Dlaczego? Nie mam pojęcia, ale tak jest. Mogę zapłacić bezpośrednio ze strony paypal, ale tam ukazuje się tylko cena za przedmioty, bez ceny przesyłki. Mam do zapłacenia 1700$ i chciałam to zrobić ze strony ebay, żeby w razie jakiś problemów mnie nie olali, a tu proszę nie da się. Może to tak specjalnie?
Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Pozdrawiam.
Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

Widac wyraznie ze Ebay ma problem z twoim problemem.
Mozesz otrzymac odpowiedz po dluzszym czasie i niekonoecznie na temat zatem napisz do Paypala a w miedzyczasie zawiadom sprzedawce bo moze zalozyl jakies blokady na przyjmowanie wplat.
Popros go o invoice.

Moze problem tkwi w wysokosci sumy... Wyslij sprzedawcy 1 dolara lub, lepiej, proponuje test: wplac mi dolara na mojej stronie o mnie (oddam)to zobaczymy czy przejdzie.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

Dziękuję kolejnemu użytkownikowi za zainteresowanie moją sprawą. Za przedmioty już zapłaciłam, ale bezpośrednio ze strony paypal w opcji wyślij pieniądze krewnym/znajomym.
1.Realizacja zapłaty ze strony ebay była absolutnie niemożliwa. Próbowałam przez cztery dni, po prostu nie było możliwości przejścia ze strony mojego rachunku do strony, gdzie loguję się do paypal. Uważam, że problem tkwi zdecydowanie na serwerach ebaya, coś jest zablokowane i ciągle pojawia się komunikat o "ograniczeniu szybkości"
2. Strona paypal - gdy po raz pierwszy podjęłam próbę zapłaty zaznaczyłam,że to za przedmioty kupione na ebay, wpisałam nick i adres email sprzedawcy, wyskoczyły trzy zakupione przeze mnie rzeczy, ich cena, ale nie była uwzględniona cena przesyłki. Z zapłaty w tym momencie zrezygnowałam. Po 2-3 dniach chcąc jednak zapłacić przez paypal, gdy zaznaczałam, że to za przedmioty kupione na ebay to wyskakiwał komunikat, że nie znaleziono żadnych przedmiotów (IMHO to zemsta ebaya), dlatego musiałam wysłać pieniądze w opcji dla krewnych/znajomych. Kosztowało to ciut drożej i myślę że nieuczciwy sprzedający mógłby się upierać, że otrzymał kasę, ale to był np. mój dług a nie zapłata za zakupione rzeczy.
Opisuję to tak dokładnie, żeby inni, którzy napotkają podobne problemy wiedzieli jak ja rozwiązałam swój, bo każdy tylko pisze, że napotkał problem ale rozwiązania nikt już nie podaje.
3. Moje wnioski
-chęć pomocy ze strony pracowników ebay mizerna, praktycznie żadna; problem dotyka różnych użytkowników od dłuższego czasu, więc nie jest czymś nowym, ale jak go rozwiązać nikt mi nie napisał; zaproponowano mi tylko, żebym zapłaciła bezpośrednio ze strony paypal; na odpowiedż czeka się długo - kilkanaście godzin
-jeśli sprzedający byłby nieuczciwy i nie wysłał w moim przypadku przedmiotów to czy mogłabym otworzyć spór na ebay
-jeśli za chwilę kupię coś w Stanach to znowu pojawi się ten sam problem????????????????
Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

"Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości!'

czarek.p
Użytkownik
Witam,

Także borykałem się z tym problemem. Spece z eBaya i PayPala nie potrafili temu zaradzić więc nie pozostało nic innego jak rozgryźć problem metodą prób i błędów. No i udało się.

Moja rada jest taka – gdy realizując transakcję przechodzicie na stronę 1 tj. „przejrzyj” z lewej strony macie „Adres wysyłkowy” przy którym na niebiesko wyświetla się „zmień”. Klikacie na to „zmień” i pojawia się ramka „wybierz adres” z adresami, powinny być dwa. Wybieracie drugi czyli dolny adres.
Po tej operacji już wszystko powinno zadziałać i system przepuści was do kolejnego etapu tj. „płatność”.

Sposób sprawdziłem osobiście, a także przetestowały go z pozytywnym efektem inne osoby. Tak więc powinien i u Was zadziałać.

Pozdrawiam,
Czarek
Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź