Sprzedam GBP na PayPal

myrekpl
Użytkownik
Mam do sprzedania funty brytyjskie na PayPal (większa ilość). Oczekuję zamiany w złotych, albo do mBanku, albo na PayPal (jako gift).
Proszę nie zrażać się komentarzami, na Allegro mam ich ponad 500 co mogę udowodnić.
Transakcja może też przejść przez Allegro.

Proszę pisać przez "zadaj pytanie" na eBay lub tu, to odpisze.
Pozdrawiam
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Sprzedam GBP na PayPal

zibi-09
Użytkownik
potrzebuje 260 GBP; przy okazji mam pytanie bom tu świeży: przelałem z konta dolarowego na PayPal , który jak się zorientowałem chyba mi je z powrotem przewalutował na PLN,w wysyłając płatnośc w dolarach czy funtach pewnie robi odwriotnie. Jak to jest, czy można miec na PP konta w różnych walutach? i jak to zrobic?
Zbyszek
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Sprzedam GBP na PayPal

zibi-09
Użytkownik
potrzebuje 260 GBP; przy okazji mam pytanie bom tu świeży: przelałem z konta dolarowego na PayPal , który jak się zorientowałem chyba mi je z powrotem przewalutował na PLN,w wysyłając płatnośc w dolarach czy funtach pewnie robi odwriotnie. Jak to jest, czy można miec na PP konta w różnych walutach? i jak to zrobic?
Zbyszek
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Sprzedam GBP na PayPal

można, logujesz się na PP, obok salda PP jest konwerter walut wchodzisz w to, następnie wybierz nową walutę i klikasz dodaj walutę.
Ale nie ważne ile będziesz miał walut, system będzie to wszystko przeliczał na PL (jeśli zakładałeś konto PP na PL)
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź