anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostalem oszukany przez paypal !

tomaszk83
Użytkownik
Witam jakies 3-4 tygodnie temu zaplacilem za uslugi do pewnej firmy do anglii karta kredtyowa zaplacilem jako gosc nie logujac sie do systemu paypal. Wplata zostala zamrozozna z nieznaych mi pryczyn jest to 260 funtow jakies 1300zl , musialem te kwote wyslac jeszcze raz od kogos innego ... Dzwonilem do paypal i obiecano mi kontakt w ciagu 48h mija 4 tydzien , zero kontaktu , a jak dzwopnie na infolinie kaza mi czekac kolejen 48h, kontaktowalem sie z 3 niezaleznymi adwoakatami poniewaz posiadam wielka firme i paru radcow jest mi potzebnych , kazdy z nich przyznal mi ze zostalem oszukany a moje pieniadze zostaly rozporzadzaone nie zgodnie z moim zamierzeniem czyli zwykle oszustwo na terenie RP , dodatkowo adwokat powiedzial mi ze to jest taka polityka tej firmy , na dniach robie doniesienie do prokuratury, wysylam pismo do ministra i prezydenta,email do polsatu i tvn zostal wyslany mam tam tez bardzo dobrych znajomych a problem pp i oszustw jakie ta firma dokonuje w polsce jest nagminny,Pani Emilio moze Pani mi pomoze i odratuje sytuacje i reputacje tej zlodziejskiej firmy w polsce....
Wiadomość 1 z 22
ostatnia odpowiedź
21 ODPOW. 21

Dot.: Zostalem oszukany przez paypal !

Zgadzam sie w 100 %. Miałem identyczną sytuację .Na nic dowód wysyłki , na nic potwierdzenie odbioru z systemu monitorowania.Gościu zgłasza ,że nie otrzymał przedmiotu , w paypal pisze ,że dostał pustą przesyłkę i nezgodność z opisem.Czy jest niemożliwe , bo w systemie jest zapisana waga przesyłki.Paypal oczywiście uznaje jego rację - uzasadnienie w treści aukcji nieprawidłowo opisano przedmiot .Totalne bzdury .Jednym słowem oszustwo i złodziejstwo !

Wiadomość 21 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zostalem oszukany przez paypal !

No to ładne rzeczy tu wyczytuję. Widzę, że dołączyłem do klubu oszukanych przez ten .ebany paypal. Tyle że na 1600€. Bo wcześniejsze na 300€ i tym podobne pomijam.

Zamówiłem u Włoszki  części do moto BMW. Zapłaciłem za towar i usługi, żeby być chronionym przed oszustwem. Ta wrzuciła te części w karton jak pyry do wora i one siłą rzeczy po drodze się pouszkadzały. Otworzyłem spór, wysłałem zdjęcia, opisałem całą sytuację. Odczekali swoje, i jak myślicie, kogo ochronili w ich programie niby ochrony kupujących? - tak jak sie domyślacie, oszusta z Włoch.

Jestem 100% za sporem zbiorowym, w pełni się przyłączam do tej inicjatywy, mam wrażenie że obliczli sobie, że Polak to se troszke pomarudzi na forach, się wypłacze, przełknie ślinę i sobie to odpuści, i nie będzie się sądzić z nimi. Naprawdę przydałoby się utrzeć nosa tym gnojom, bo aż się gotuję w środku jak się ta Włoszka teraz ze mnie śmieje. No ale tak wyszło i z bezradności rozkładam ręce. Jeśli ktoś może pomóc, to numer sporu: PP-D-39908100

 

Wiadomość 22 z 22
ostatnia odpowiedź