anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie transakcji a zwrot za przeysłkę

Witam,

 

kupiłem przedmiot w USA ale po kilku dniach po rozmowie ze sprzedającym zerezygnowałem jednak z tego zakupu.

 

Sprzedający poprosił o anulowanie transakcji i ja się zgodziłem a on wysłał mi zwrot na kartę którą płaciłem (81,49$) a gdzie pieniądze za tzw. GLOBALSHIP ? czyli ponad 200 zł Emotikon: Szczęśliwy Czy to przepada ? przecież on nie wysłał przesyłki żadnej...

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Anulowanie transakcji a zwrot za przeysłkę

Trudna sprawa.... doszedles do porozumienia ze sprzedawca bez udzialu Ebay.

Popros sprzedawce o zwrot za wysylke.
Jesli nie zwroci lub bedzie milczal to otworz spor na Ebay jesli to, mam nadzieje, bedzie mozliwe.

Masz jeszcze opcje dochodzenia zwrotu przez karte ktora placiles na podstawie ze nie otrzymales pelnego zwrotu za anulowany zakup.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Anulowanie transakcji a zwrot za przeysłkę

Ja natomiast mam taki problem. Zakupiłem produkt od sprzedawcy z Anglii w formie elektronicznej (klucz aktywacyjny do pakietu cs6)

klucz okazał się niepoprawny i mam informację, że jest zablokowany. Sprzedawca przekonywał, że u niego działa i może zrobić to zdalnie. Po połączeniu się team viwerem sam nie potrafił tego zrobić. Jak chciałem zwrot pieniędzy to już brak kontaktu. Chciałem poprosić o zwrot przez ebay ale najpierw musze nadać przesyłkę z numerem do śledzenia przesyłki u dowolnego przewoźnika. Nie mogę pominąc tego kroku, a wszystko dostałem na email ? Jak to przeskoczyć ?? 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź