Dodawanie środków na PayPal

michal18sc
Użytkownik
Jestem posiadaczem konta PayPal. Mam pytanie do odnośnie kwestii dodawania środków pieniężnych na swoje konto PayPal z konta bankowego.
http://img121.imageshack.us/img121/4937/99706829.th.jpg
Na PP pojawia się takie zdanie: „Upewnij się, że imię i nazwisko dla konta PayPal zgadzają się z danymi zarejestrowanymi dla rachunku bankowego.” No właśnie czyżby chodziło o powiązanie konta bankowego z kontem PP?
Czy mając konto PayPal muszę zarejestrować w tym serwisie nr konta bankowego z którego będę wpłacał środki na PP żeby przelew dotarł na PP(czy serwis rozpoznaje przelew po identyfikatorze który kopiuję ze strony PP do okna przelewu w swoim banku i nr konta nie ma znaczenia)? Mam też pytanie czy mogę wpłacać środki na PP z dowolnego konta czy muszę mieć jedno zdeklarowane do wpłat na PP?
Czy jeżeli nie powiążę swojego konta PP z nr konta bankowego to przelew z mojego banku dotrze na moje konto w serwisie PP?
Ostatnia kwestia czy mogę dodać swoje środki (na PayPal przelewem wypełnionym zgodnie z instrukcją na stronie PP) na poczcie (przelewem pocztowym)?

Ja zrobiłem to tak:
1. Zalogowałem się na PP (PayPal)
2. Wybrałem opcję dodaj środki
3. Zalogowałem się do swojego banku on-line
4. Wszedłem w zakładkę przelewy.
5. Wpisałem wszystko zgodnie z danymi na PP i wysłałem 1zł by upewnić, się że środki
zostaną dodane do mojego konta PP i czekam już drugi dzień.
O co chodzi w tym zdaniu: ‘Upewnij się, że imię i nazwisko dla konta PayPal zgadzają się z danymi zarejestrowanymi dla rachunku bankowego’
Czy bez powiązania mojego nr konta bankowego z kontem PP ta ‘złotówka’ dotrze?

Jakby ktoś wiedział co i jak to proszę o odpowiedź. Dzięki
Wiadomość 1 z 28
ostatnia odpowiedź
27 ODPOW. 27

Dodawanie środków na PayPal

Thx:-D
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 21 z 28
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków na PayPal

michal18sc
Użytkownik
A jeszcze się chciałem dowiedzieć czy te 2.5% za przeliczenie zl na usd np. 1zl = 0.3567usd juz jest zawarte
Czy to jeszcze trzeba te 2.5proc dodać?
Wiadomość 22 z 28
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków na PayPal

ten % jest doliczany gdy przenosisz z salda jednej waluty na inna i jest juz zawarty w przeliczniku.
Wiadomość 23 z 28
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków na PayPal

michal18sc
Użytkownik
1. Czyli jak będę płacił za dany przedmiot to wg. tego samego przelicznika przewalutuje mi na usd?
2. Wpłaciłem na PP w piątek 27.11 ok godz. 13 to jutro powinienem dostać środki na PP czy później? Czytałem gdzieś, że ktoś wpłacił w sobotę a otrzymał w nocy z poniedziałku na wtorek.
Pytam bo wprawdzie sprzedaż przedmiotu zakończy się za tydzień, ale sprzedający wystawił instrument w tonacji C i A 20 sztuk. 6 sprzedał zostało 14 mi zależy na tym C więc pytam, bo jak w weekend przelew się przeciągnie na następne dni to mu napiszę niech zostawi jeden w tonacji C.
Wiadomość 24 z 28
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków na PayPal

1. wg kursu z danego dnia, Tobie system zabierze PLN, a jemu "da" $

2. max do środy powinny być
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 25 z 28
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków na PayPal

michal18sc
Użytkownik
No przelew na PP dotarł. Na ebay przedmiot kupilem. A na PP w szczegółach transakcji w tej tabelce u dołu mam takie coś data: 1 grudnia 2009, typ: Płatność na Yeva Hayrapetyan, status: zakończona, szczegóły: ..., i kwota. Czyli status zakończona oznacza że sprzedający otrzymał pieniądze, czy muszę czekać jeszcze na potwierdzenie?
Wiadomość 26 z 28
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków na PayPal

Tak, otrzymał już pieniądze.

Na skrzynkę pocztową przyjdzie mejl takiej treści
Potwierdzenie Twojej płatności na rzecz firmy Yeva Hayrapetyan
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 27 z 28
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków na PayPal

michal18sc
Użytkownik
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Teraz wiem co i jak z PP. Pozdrawiam
Wiadomość 28 z 28
ostatnia odpowiedź