Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Problem z azpłatą POMOCY!!!

Witam jestem nowym użytkownikiem i mam problem, kupiłem przedmiot chcąc zapłacić namieszałem i poszedł niby czek, oczywiście chce zapłacić przez pay pal ale teraz ta opcija nie jest dostempna jak mam dokonać przelewu????

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcja zakonczona administracyjnie

Czesc , Jestem pierwszy raz na forum . Mam pytanie : co oznacza wiadomosc z e-baya 3 dni po zakonczeniu aukcji , ze zostala zakoczona administracyjnie i serwiz nie rekomeduje zadnych transakcji ze sprzedajacym ?Czy ktos dostal podobna informacje ? Po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Duża paczka z USA

Witam Znajomy kupił właśnie w stanach ergometr. Nowy ale kupiony promocyjnie za 600 powystawowy w sklepie taki kosztuje 900. Chce to wysłać do PL drogą morską Polonez. Jak to zrobić żeby jak najmniej opłat było bo cło 2,7 i oczywiście VAT 22 wyniosa ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 109 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozmiar

Jak mógłby by mi ktoś pomóc tak mniej więcej odczytać wymiary koszulki i spodenek. Nie wiem jaka to jest rozmiarówka czy UK, USA ? Nie orientuję się w tym. http://cgi.ebay.pl/2010-Caisse-DEpargne-cycling-jersey-BIBS-shorts-sets-/140433032710?pt=US_Me...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 659 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

odstąpienie od zakupu towaru.

Witam. Zakupiłem towar na ebay.de niestety trochę się pospieszyłem i nie doczytałem wszystkiego, okazało się że to nie to czego oczekuję. Czy mogę odstąpić od zakupu towaru i w jaki sposób? Jest zakładka zwrot towaru ale strona się nie wyświetla. Poz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4100 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Pomocy! Pierwszy raz na ebay.pl.

Chciałabym kupić sobie tą płytę http://cgi.ebay.pl/KANON-WAKESHIMA-SHINSHOKU-DOLCE-regular-edi-CD-C202-/270462401798?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3ef8d0bd06. Niestety nie wiem co i jak. Bardzo często korzystam z Allegro ale ebay jest z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 174 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno oryginalnych rzeczy w chinach .

Witam, Czy miał ktoś przypadek, że służby celne zabrały paczkę z powodu, że w środku znajdował się jakiś markowy przedmiot ? Na stronie "Pomoc" można przeczytać taką informację : "Właścicielom znaków towarowych i artykułów markowych przysługują prawa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 877 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pare pytan

Witam, poraz pierwszy kupuje na ebay i nie chcialbym popelnic jakiegos glupiego bledu na starcie, a wiec do rzeczy. 1. Czy bez zweryfikowania konta na paypalu moge kupic produkt na ebay ktory kosztuje 170 dolarow? Czy w razie jakichkolwiek utrudnien/...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bagnet z USA

chcialbym w stanach kupic bagnet,jakie sa szanse ze przejdzie przez clo a nie zostanie zakfalifikowany jako bron ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

chce kupic czesci do motocykla

witam chce kupic czesci do motocykla na licytacji sa wystawione pojedynczo u jednego sprzedajacego a mi sa potrzebne az cztery te czesci i teraz mam problem bo niewiem ile zaplace za przesylke czy jak za jedna czesc czy za cztery? pomocy

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie rozumiem jednego ...

- chcę kupić więcej, np: monet, za granicą i czytam, że mam ograniczenia ... To sprzedającym niezależny na wyzbyciu się towaru?, myślałem, że interes kręci się wówczas, gdy sprzedam lub kupię, jak najwięcej towaru, produktu, etc - prawda? Chyba nie k...