Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Bagnet z USA

chcialbym w stanach kupic bagnet,jakie sa szanse ze przejdzie przez clo a nie zostanie zakfalifikowany jako bron ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 124 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

chce kupic czesci do motocykla

witam chce kupic czesci do motocykla na licytacji sa wystawione pojedynczo u jednego sprzedajacego a mi sa potrzebne az cztery te czesci i teraz mam problem bo niewiem ile zaplace za przesylke czy jak za jedna czesc czy za cztery? pomocy

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 125 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie rozumiem jednego ...

- chcę kupić więcej, np: monet, za granicą i czytam, że mam ograniczenia ... To sprzedającym niezależny na wyzbyciu się towaru?, myślałem, że interes kręci się wówczas, gdy sprzedam lub kupię, jak najwięcej towaru, produktu, etc - prawda? Chyba nie k...

Tkanina z chin - koszty

Witam. Chcę sobie sprowadzic 50 m pewnej tkaniny bawełnianej z Chin. Koszt całkowity (wysyłka itp) 800USD. Ktos mi może pomóc z wyliczeniem kosztów tutaj w kraju (cło , Vat?). Przeszukałem forum i strony UC które były tu podawane ale problem w tym że...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 642 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmina sposobu odbioru towaru???

Witam mam problem ponieważ zrobiłem opcje ,,odbiór osobisty od sprzedajacego,, ale tak bym nie chciał i chciałbym to zmienić ponieważ nie mogę zapłacić za przedmiot na eBay za pomocą PP... Wkrótce wyślę płatność EUR 96,00 za pomocą formy płatności: G...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 263 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cena przesyłki z USA

witam czy orientuje się ktoś ile kosztuje najtańsza wysyłka z usa? bo jeden sprzedawca powiedział mi że za paczkę która nie waży nawet pół kilograma będę musiał zapłacić przeszło 30$

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 652 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawyżone koszty przesyki

Witam Kupiłem 3 przedmioty, pytałem sprzedającego czy połączy koszty przesyłki, ale nie odpowiedział, mimo to kupiłem. 3 przedmioty kosztowały 7 funtów, a za przesyłkę policzył 15 - po 5 za każdy,zapłaciłem i zażądałem żeby przesłał każdy przedmiot w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay.de: sprzedający nie chce podać IBAN, BIC

witam; niemiecki sprzedawca nie chce podać numerów do dokonania przelewu międzynarodowego. Czy ma do tego prawo? Czy jest możliwe, że w niemieckim banku pocztowym są konta bez możliwości przelewów międzynarodowych? W opisie aukcji były podane formy p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 133 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

KUPOWANIE CHINY HON KONG

WITAM JESTEM NOWYM UZYTKOWNIKIEM MAM TAKIE ZAPYTANIE KUPUJE BIZUTERIE LUB ZEGARKI NA CO TRZEBA ZWRACAC UWAGE NP WYGRALEM AUKCJE W CHINACH 3,27 I BEZPŁATNEA PRZESYŁKA ZAPŁACONA PAY PAL SPRZEDAJACY MA SWÓJ SKLEP I 99 POZYTYWÓW CZY NIE MA ZADNYCH DODATK...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 102 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprawa o zaległa płatność a Sprzedający który nie jest już użytkownikiem Eb

Witam! Zakupiłam od sprzedającego z Niemiec dwie sukienki. Zwlekałam z płatnością, ponieważ sprzedawca nie chciał naliczyć zniżki, która należała się przy łącznej wysyłce, w końcu zapłaciłam (sprzedawca założył mi w międzyczasie sprawę o zaległą płat...