Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Witam
Kupiłem w USA syrene do pojazdu uprzywilejowanego.
Cena syreny: 199,99$
Wysyłka: 44,45$
RAZEM___244,44 $
Paczka znajduje się w odprawie celnej czy coś takiego...
Obdzwoniłem cały świat i mam nr magazynowe i kontakt z celnikami 😄
Jle doliczą mi vatu i czegoś tam do tej przesyłki ???
Wiadomość 1 z 33
ostatnia odpowiedź
32 ODPOW. 32

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

otwieraj spór po 30 dniach od zakupu i się niczym nie przejmuj, ale bezpośrednio na paypalu

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 21 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

Witam. Czekam na kilka paczek i dwie z nich nie dotarly. Termin zgloszenia do Paypala uplywa jutro i w czwartek. Sprzedawca prosi by poczekac tydzien, a ja nie moge zglosic na razie nic do paypala bo po wpisaniu nru identyfilacyjnego transakcji Paypal (prawidlowego) wyskakuje mi u nich blad serwera

Wiadomość 22 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

Internal Server Error


The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.


Please contact the server administrator, webmaster@paypal.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.


More information about this error may be available in the server error log.


Wiadomość 23 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

nie słuchaj się go tylko otwieraj, dobrze wie o tym, że za tydzień bedziesz go mógł cmoknąć w zadek 🙂


 


na paypalu jest lepiej, bo są blokowane pieniądze natychmiast


 


logujesz się, wchodzisz w szczegóły tego przedmiotu i tam na samym dole masz aktywny link


 


możesz też otworzyć bezpośrednio na ebayu -> zakładka konto nast. centrum rozstrzygania i tak Cię dalej przekieruje na paypal


 


tylko 45 dni liczysz od momentu kliknięcia w kup teraz


 


a na przyszłość załóż nowy post, bo ten jest z 2010 roku

Wiadomość 24 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

zabkaimartis
Użytkownik

Witam, mam ten sam problem teraz, kolezanka wyslala mi rzeczy jako gift ale zadeklarowała z niewiedzy wartosc 300 zl. Mam wezwanie do zadeklarowania rachunku... Co pan zrobił w tej sytuacji, jak się wywinąć z tej sytuacji. Czy da coś oswiadczenie ze nie ma rachunkow i ze to prezent? Byłabym wdzieczna za informacje.


Marta

Wiadomość 25 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

kolezanka wyslala mi rzeczy jako gift ale zadeklarowała z niewiedzy wartosc 300 zl


 


to już niestety gift nie jest, bo prezent można wysłać do kwoty 45 € osoba prywatna do osoby prywatnej 😄


 


Co pan zrobił w tej sytuacji


 


nie wiem do kogo kierujesz pytanie, bo wyciągnęłaś na sam wierzch post 2010 roku, a ostatnie pytanie i odpowiedź były w lutym tego roku...


 


jak się wywinąć z tej sytuacji. Czy da coś oswiadczenie ze nie ma rachunkow i ze to prezent? Byłabym wdzieczna za informacje.


 


teraz to musztarda po obiedzie


 



na przyszłość zakłądaj nowe wątki 🙂


 


 


 


 

Wiadomość 26 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

oktogenek
Użytkownik

Witam



Doliczą Ci 23% Vat i ok 1,5% do 2% cła od całej kwoty razem z kosztem przesyłki, nie wiem tylko dlaczego nie dostałeś listu w sprawie odprawy celnej, do mnie zawsze przysyłają prośbę o przedstawienie dokumetów zakupu, wystarczy im przeslać faxem wydruk strony zakończonej aukcji razem z wypełnioną deklaracją pobraną z strony urzędu celnego i po kilku dniach dostajesz paczkę pocztą, Vat i cło płacisz odbierając paczkę

Wiadomość 27 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

janspruce
Użytkownik

Standardowo 4% cla, 23% Vat i jeszcze za czynnosci odprawy celnej SAD ok 150 PLN.


Oplata za czynnosci SAD zalezy od firmy wysylajacej ile licza na Poczcie nie mam pojecia.

Wiadomość 28 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

bula820502
Użytkownik

witam wszystkich serdecznie i prosze o info,otoz zekomo zatrzymana zostala moja paczka na granicy angielskiej,przewoznik polak dal mi kartke na ktorej malo widnieje informacji,nie ma pieczatki ani nr tel,przewoznik powiedzial ze beda sie ze mna kontaktowali,czekam juz trzeci dzien i nic,nie moge znalesc zadnego nr gdzie moge zadzwonic,podejrzewam ze przewoznik zrobil mi walka,jak mam to sprawdzic?prosze o pomoc i pozdrawiam.

Wiadomość 29 z 33
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paczka zatrzymana na granicy

WItam, mam teraz podobna sprawe....

kurtka z USA przez ebay - proszę dać mi zanć ja się to skończyło ??????

bo jeśli mam dziadom płacić 22% - to słabo aż mi 🙂 

pzdr.

Wiadomość 30 z 33
ostatnia odpowiedź