anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Witam
Kupiłem w USA syrene do pojazdu uprzywilejowanego.
Cena syreny: 199,99$
Wysyłka: 44,45$
RAZEM___244,44 $
Paczka znajduje się w odprawie celnej czy coś takiego...
Obdzwoniłem cały świat i mam nr magazynowe i kontakt z celnikami 😄
Jle doliczą mi vatu i czegoś tam do tej przesyłki ???
Wiadomość 1 z 33
ostatnia odpowiedź
32 ODPOW. 32

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

Siema,

zadzwoń lub napisz do Informacji Celnej MF, tam otrzymasz fachową informację.

Wartośc Twojej paczki przekracza 150 €, która jest zwolniona z opłat 😄

info: Informacja.Celna@mofnet.gov.pl lub tel 226943194 lub 226943091

pozdro
Wiadomość 2 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

to napisz mejla, dane wziąłem z neta
Wiadomość 3 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

dashkowalczyk
Użytkownik

Jako ze zamawiam sobie duzo rzeczy z innego konto, nie wazne jakiego, doliczony zostanie Ci Vat w wysokosci 19 procent.


Wydaje Mi sie ze cla nie dolicza bo USA jest w strefie zwolnionej od cla 🙂 przynajmnije na elektronike, co do wypowiedzi o 150 euro cos tam takiego bylo- to kpina. 🙂 moje paczke czesto sa o wartosciach 50- 80 - 120 euro i tylko raz zdarzylo Mi sie aby Celnicy omineli przy vatowaniu moja paczke.


byla to paczka na kwote 149,99 EURO wraz z wysylka, wytlumaczlem to sobie dobrym humorem celnika. pozdrawiam. dash

Wiadomość 4 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

alium_zary1
Użytkownik

witam



mam taki problem otóż kupiłem kilka rzeczy z chin i sprzedający nie chce mi wystawić ani faktury ani tego że ma certyfikat bezpieczenstwa CE a także że jest uprawnionym eksporterem producenta.



dodam, ze sprzedający jest od dawna zarejestrowany na ebay-u i rozmumie że to co sprzedaję jest oryginalne i w OK bo kolesia ebay nie zawiesił ani nie usunął z serwisu!



czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał??



pozdarwiam

Wiadomość 5 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

fedlightt91 - przyszly Ci druki od nich, jaka firma wysylałes?

Wiadomość 6 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

mobileway
Użytkownik

Zostanie doliczony podatek od lacznej sumy zakupow razem z kosztami transportu w wyokosci 22%. Bedziesz musial dostarczy potwierdzenie ze ten towar tyle kosztowal jezeli masz fakturke to ja podkladasz jak nei masz to potwierdzenie z playpal lub przelew wychodzacy z konta zaleznie od tego w jaki sposob za ten towar zaplaciles.

Wiadomość 7 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

serekt
Użytkownik

Witam i proszę o pomoc?!


Zakupiłem sobie dwie kurtki North Face za granicą, no i zatrzymali mi je w urzędzie celnym. Zatrzymanie ich uzasadnili brakiem na deklaracji określonej wartości towaru i brak rachunku. Nie mam żadnego rachunku, bo nie zakupiłem tego na żadnym oficjalnym serwisie, lecz poza nim i zapłaciłem bezpośrednio użytkownikowi za towar, dlatego też było dużo taniej. I jest problem bo nie jestem w stanie dostarczyć żadnego rachunku:(. Paczka zadeklarowana została jako gift, więc nie wiem czy przedstawić jakiś inny rachunek z jakichś innych towarów, które zakupiłem wcześniej na ebay, czy po prostu iść w zaparte, że to prezent i nie znam wartości towaru, i że nie mam już kontaktu z darczyńcą by te dane uzupełnić. A jeśli zaniósłbym jakiś wydruk przelewu czy sam się nie podłoże, tzn. siebie i sprzedawcy bo skoro on zadeklarował jako gift to czemu ja dikonałem jakiegoś przelewu:)?Proszę o pomoc?!

Wiadomość 8 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

djprzemas
Użytkownik

Koledzy do tematu. Kupiłem cd payery pioneer cdj 2000 szt 2  za kwote 2300 euro z wysyłka. Dodam ze z WŁOCH IT


Zakupu dokonałem chyba 15 stycznia do tej pory nie dostałem przesyłki.


Koles pisze mi całyczas ze towar jest w celnym, poprosiłem o kopie nadania paczki. odpisuje ze wysłał mi pocztą. od tamtej pory mineło ponafd 2 tyg.


Ebay zlewa mnie bo pisałem im pare razy o pomoc.


Olewaja mnie. jedy nie to to ze otworzyłem sprawe i zamknąłem po miesiacu.


Koles miał 500 pozytywów.


Od miesiaca zebrał już 10 negatywów.


Czy zostałem oszukany???


Nazywa sie gosc cmatty101 sklep ma jako


http://www.mattiaoutlet.it/1/djm_700_799_materiale_per_dj_2012845.html#slideshow



Co mam teraz robic??? Doradzcie mi.  Tak jak pisałem EBAY MNIE ZLEWA zero pomocy

Wiadomość 9 z 33
ostatnia odpowiedź

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny -INFO PILNE!!!!!

gumis_18
Użytkownik

Co znaczy zamknąłeś? Powinieneś wystąpić z roszczeniem. Jeśli koleś w ogole nie przedstawił informacji na jego korzyść, z reguły ebay/paypal oddaje pieniądze.

Wiadomość 10 z 33
ostatnia odpowiedź