anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność kartą bez konta paypal

Czy jest możliwość zapłaty za zakupiony przedmiot kartą ale bez posiadania i zakładania konta paypal? Kiedyś była taka możliwość, a obecnie jest tylko opcja albo płatności przez konto paypal, albo założenia konta paypal!

 

Niestety mam problem z paypal'em bo zablokowali mi dożywotnio konto (nie będę pisał szczegółów,  ale prosze poszukać w google co ta firma wyprawia!). W jaki sposób mam płacić teraz za zakupy?

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Dot.: Płatność kartą bez konta paypal

Własnie zrobiłem tak samo i mam ten sam problem.

Coś udało się załatwić?

Wiadomość 11 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Płatność kartą bez konta paypal

Również zapłaciłem kartą kredytową, a płatność automatycznie poszła do paypal, bez zakładania konta. Zostałem oszukany na 2550 zł. Dzwoniłem do paypala i każą czekać 10 dni
Wiadomość 12 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Płatność kartą bez konta paypal

Witam

Jak moge obejsc i zaplacic karta visa za zakupy na ebay paypal mam zablokowanego

 

Pozdrawiam

Wiadomość 13 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Płatność kartą bez konta paypal

płać tylko przez konto paypal https://pages.ebay.pl/paypal/for_buyers.html bo wtedy jest ochrona zakupu

Wiadomość 14 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Płatność kartą bez konta paypal

Napisales mam placic przez paypal.Mam zablokowanego to chyba juz koniec z moimi zakupami na ebay czy sa jeszce jakies inne obejscia?

Wiadomość 15 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Płatność kartą bez konta paypal

Orentuje sie ktos czy jest jakas szanasa na odblokowanie konta paypal jak jest zablokowane (Nie mozesz juz korzystac z uslugi paypal)

Wiadomość 16 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Płatność kartą bez konta paypal

jestem nowyEmotikon: Szczęśliwy

 

Wiadomość 17 z 17
ostatnia odpowiedź