Płatność kartą bez konta paypal

Czy jest możliwość zapłaty za zakupiony przedmiot kartą ale bez posiadania i zakładania konta paypal? Kiedyś była taka możliwość, a obecnie jest tylko opcja albo płatności przez konto paypal, albo założenia konta paypal!

 

Niestety mam problem z paypal'em bo zablokowali mi dożywotnio konto (nie będę pisał szczegółów,  ale prosze poszukać w google co ta firma wyprawia!). W jaki sposób mam płacić teraz za zakupy?

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Płatność kartą bez konta paypal

innej mozliwosci nie ma

Wiadomość 2 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

Czyli mam pożegnać się na zawsze z zakupami na ebay'u albo założyć konto na babcię?!

Wiadomość 3 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

Mozna zaplacic. Sprzedawca ma dwie  takie mozliwosci:

 

1. Wygenerowac przycisk posiadajacy opcje przyjmowania zaplaty bez potrzeby  czlonkostwa w Paypal  tak jak na mojej stronie: http://members.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewUserPage&userid=guangxi_hone

 

2. Przyslac ci link w email dedykowany tylko do tej zaplaty. Malo kto bedzie chcial lub wiedzial jak czy nauczyc sie jak to zrobic.

Wiadomość 4 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

Nie bardzo rozumiem, w punkcie 1. po kliknięciu na ten właśnie przycisk sa tylko 2 możliwości - "zapłać ze swojego konta paypal" lub "Utwórz konto PayPal". Innej opcji nie ma!

Natomiast co do drugiej opcji, ta tak jak napisałeś - mało kto będzie wedział jak to zrobić. Dokładając do tego bariery językowa mamy problem.

Wiadomość 5 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

Nio właśnie. mam ten sam problem. Na Allegro kupuję od zawsze,  na kartę visa Citibanku.  Na e-bayu rzadziej ale ok 10 zalupów w przeciagu kilku lat także kupoowałem na tę kartę za pośrednictwem Paypal. Tearz PayPal 'ograniczono dostęp do twojego konta". Pierwszy telefon - niegrzeczny facet do mnie się odnoisił jakbym mu zonę i córki zgwałcił. Drugi telefon - uprzejma pani poleciłą mi zawiłą procedurę przesłania skanu dowodu osobistego oraz ostatniego wyciągu z konta tej karty kredytowej. wykonałem wszystklo i kicha i dalej nioc. Co ciekawe, powód ograniczenia konbrta jest ściśle tajny, nikt nie wie dlaczego i nikt nie chce powiedziueć. Chyba tylko nijaki Snowden (czasowo w Moskwie) wie oraz nijaki i bababobama... Gdyby e-bay stosował taką procedurę jak Allegro tj dawał możliwosc wyboru sposobu płatniosci to olałbym ten Paypal ciepłym ... i bezpośrednio kartą moją visa Citibanku zapłaciłbym za zakup..

Nic dziwnego ze e-bay nie moze (nie chce?) rozwinąć skrzydeł i ugryźć tego monopolistę Allegro... Moze e-bay zatrudnia jakiegos kreta z Allegro...

Smutno pozdrawiam. 

Wiadomość 6 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

A jak zgłosić spór jeśli placilam kartą nie miałam konta na pay pal i nie ma transakcji w historii?
Wiadomość 7 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

Mam ten sam problem, udało Ci się go rozwiązać?
Wiadomość 8 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

Też zapłaciłam kartą, ale nie przez Paypal i nie ma takiej transakcji i nie da się otworzyc sporu. Ktoś wie co robic?
Wiadomość 9 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatność kartą bez konta paypal

1. zadzwonic do obslugi paypal i zapytac, co mozesz zrobic

2. zlozyc reklamacje u wystawcy karty

Wiadomość 10 z 17
ostatnia odpowiedź