Nadanie paczki poprzez Polamer

Witam.  Zlozylo sie takz ze jestem zmuszony wyslac paczke z USA przez Polamer bo sporo taniej wychodziniz przez USPS.


Czy ktos kto mial juz doczynienia z Polamerem moglby mi napisac dokladnie jak ma nadac kolo w USA pake do polameru ?


Tzn na ichstronie sa informacje ze ma jakas koperte przykleic z odresem polameru i moim nazwiskiem i numerem klienta , w srodku ma byc deklaracja celna a pod koperta na opakowaniu moj adres w PL.


Natomiast na innejstronie polameru -tam gdzie sie loguje pisza tylko ze ma byc nadana paczka na adres w Chicago i w adresie ma byc zawarte tez tylko moje nazwiskoi numer klienta.


Takze ktora opcja jest poprawna ? W jaki sposob Wy tam paczki wysylacie ?

Wiadomość 1 z 26
ostatnia odpowiedź
25 ODPOW. 25

Nadanie paczki poprzez Polamer

moze w miescie sprzedawcy jest biuro agenta Polameru lub Poloneza?
W skupiskach Polonijnych zwykle jest przy biurach podrozy

Wiadomość 2 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

Niestety nie ma takiego biura tam. Rozwazalem juz ta opcje zeby osobiscie zaniosl do biora ale niestety nie da rady tak.

Wiadomość 3 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

bushi-77
Użytkownik

W Chicago jest kilka biur gdzie przyjmuje paczki POLAMER i gdzie można nadawać.

Wiadomość 4 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

bushi-77
Użytkownik

http://www.polamerusa.com/NMGPages/Biura.aspx
adresy biur z tego co widze nie tylko w Chicago ale i w NY. Korzystałem z ich usług, troche się czeka na paczke ale pozatym wszystko ok. Panie w biurach pomocne;)

Wiadomość 5 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

Co do tego jak i co trzeba zrobic na stronie serwisu to doszedlem.


Teraz jest taka kwestia. Ktoras z molei paczka , ktora do polameru wyslano dla mnie ma numer trackingu , ale sprzedajacy jest chyba jakis niekumaty i nie wie o co chodzi jak go prosze o dane nadawcy zeby wypisac zlecenie na stronce polameru.


Czy w takimwypadku moge wypisac zlecenie podajac tylko numer trackingu paczki a w danych nadawcy powpisywac nieznany np. ? Mial juz ktos tak kiedys ? Czyopisanyprzeze mnie sposob przejdzie ?

Wiadomość 6 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

Widze ze nikt nie mial podobnej sytuacji.
Wiec odpowiem sam na swoje pytanie.
Postanowilem zaryzykowac i wpisalem w formularzu dane nadawcy "nieznany" w kazdej rubryce. Jedynie tracking number paczki znalem i wpisalem w odpowiednim polu.
Gdy paczka przybyla do Polamer to oni po numerze ja odnalezli i wpisali sami w formularzu dane nadawcy umieszczone na paczce.

Wiadomość 7 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

chase-61
Użytkownik

Witam! jezeki kupujecie cokolwiek w USA pytajcie sie sprzedajacych czy sa polskiego pochodzenia , dzieki temu mozecie znalezc sprzedajacych ktorzy wysla Wam paczki przez firmy takie jak Polamer lub Doma . Duzo taniej . Od 22 lat wysylam ogromne ilosci paczek do Polski wlasnie przez Polamer i nigdy zadna paczka nie byla otwarta na cle .Informacje  o cenach uzyskacie na stronie Polameru .

Wiadomość 8 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

Ja wysyłam z USA przez: http://www.kurierus.com/


Oni przesyłają przez Polamer i tracking number już jest podawany od nich.

Wiadomość 9 z 26
ostatnia odpowiedź

Nadanie paczki poprzez Polamer

A czy kiedykolwiek nadajac przesylke przez ta firme trafila ona na clo w Polsce ? Jesli tak to jak sprawa jest zalatwiana ? Poprzez ta agencje polamer czy bezposrednio z UC sie kontaktujesz pomijajac oplaty agencji ?

Wiadomość 10 z 26
ostatnia odpowiedź