Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Zakup z USA a dodatkowe koszty

WitamPlanuję zakup 2 koszulek z USA. Oto aukcje:https://www.ebay.pl/itm/274659065631?var=574886064439#shpCntIdhttps://www.ebay.pl/itm/274678193154?var=574904055978Jedna i druga od jednego sprzedającego który ma bardzo dobre opinie. Oczywiście wysyłaj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 139 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wygrałem aukcje na Ebay.de i towaru wbrak, oszustwo

Kupiłem na ebay.de na aukcji drona za 750 euro, dostalem zamówienie i przelałem pieniadze, gosc obiecywał wysłanie towaru ale tak sie nie stało, potem pojawili sie komentarze od innych ludzi i juz wiem ze towaru nie bedzie.gdzie to moge zglosic?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! brak faktury zakupowej

witam, zakupiłam w marcu towar poprzez ebay UK nie mogę uzyskać faktury ale może źle szukam  czy ktoś może mi pomoc zlokalizować miejsce gdzie znajduje sie faktury zakupowe ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 183 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Global Shipping Program - Opinie

Pozwoliłem sobie na ten nowy wątekNiestety ten program wgryza sie w coraz wiecej aukcjiI niestety na ogół na minus. A działa on jak chce ....To jakaś totalna loteria ....Raz paczka idzie tydzeń a raz dwa tygodnie i nic o niej nie wiadomo .... jak to ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13558 Wyświetlenia
  • 45 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

PITNEY BOWES - GSP

WitamCzasami kupuję na USA i płace od razu przesyłkę i opłaty importowe.Zawsze przesyłki wysłane za pomocą tego programu dostarczał mi jeden i ten sam kurier dochodziły do mnie bez problemu, nic nie musiałem wysyłać do agencji celnej, wszystko było j...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca naciągacz

Witam ponownie.Mam ostatnio taki przypadek.Kupiłemu gościa na Francji pewien przedmiot, po zakonczeniu aukcji wysłał mi ile mam mu zapłacić.Zapłaciłem w tym samym dniu, całą kwotę otrzymał ,ale najwyraźniej było mu to za mało wiec zażądał dodatkowej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 155 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA OSZUST

UWAGA OSZUST !!! - eBay UK - Mario Cucuccio (terracotta23) - przedmioty niezgodne z opisem. Niestety w tym wypadku Ebay usuwa negatywne komentarze.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 217 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Whistl śledzenie pokazuje dostarczenie przedmiotu w UK zamiast w Polsce.

Kupiłem kurtkę z UK.Wysłana firmą kurierską Whistl.Kupione 8.03 rzekomo dostarczone 3.03.Oczywiście nic do mnie nie dotarło.Śledzenie ebay pokazuje kolejne etapy podróży odprawy itp.Nie wiadomo czy przesyłka opuściła UK.Śledzenie na stronie pkge.net ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 211 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę dokończyć zakupu z USA

Czy ktoś może mi pomóc, bo nie mogę dokończyć zakupu. Jak próbuję kupić przedmiot przez opcję "Kup teraz", to pojawia mi się poniższy komunikat mimo, że sprzedawca ma w opisie aukcji wysyłkę do Polski: "We are sorry, but the item you selected may not...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 467 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Import z UK za pośrednictwem DPD (Nederland) BV - dziwna "faktura"

Czy ktoś dokonywał może importu z UK po 1.01.2021 za pomocą firmy DPD ?Od firmy holenderskiej DPD (Nederland) BV otrzymałem taką "fakturę" za dokonanie odprawy celnej oraz poboru podatku VAT z tytułu importu na teren EU z UK.Na "fakturze" brak jest w...

Zakup w UK

Jak wygląda aktualnie w prakryce obecnie procedura dostawy z UK ?Pod koniec roku dokonałem zakupu sprzętu sieciowego i 14.01 otrzymałem od sprzedającego następującą wiadomość: "We apologise but due to the ongoing problems with the international couri...

Rozwiązane! Nowy problem GSP UK - Sprzedawca nie może dodać INNEJ tańszej opcji przesyłki

Wygrałam przedmiot UKo wartości 21 GBP+przesyłka PB inc. 13 GBP a opłaty importowe ponad 8 GBP Wysłalam do sprzedawcy @ o dodanie opcji BEZPOŚREDNIEJ wysyłki Royal mail int' Tracked & Signed - sie zgodził ( bo taniej i szybciej GLS ) ALE nie może zmi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 188 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z Global Shipping Program

Hej, zamówiłam coś z USA za pośrednictwem Global Shipping Program i od piątku paczka utknęła na "Shipped from US Shipping Center to International Destination". Dostałam numer do śledzenia DPD, ale na stronie kuriera wyświetla się informacja, że otrzy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co sądzicie o tej aukcji?

https://www.ebay.pl/itm/Apple-iPhone-11Pro-64-GB-Space-Grau-Silber-Nachtgrun-Gold-Gratis-Powerbank-Folie/224039614419?hash=item3429cd37d3:g:B2oAAOSwExVe33QU#rpdCntIdczy telefon jest oryginalny?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka niezapłacona ale ma status wysłanej

Witam mam problem jak w temacie, kupiłem coś, ale zanim doszło do płatności dałem próśbę o anulowanie, było to w piątek, natomiast w niedzielę rano otrzymałem informację że anulowanie nie zostało przyjęte gdyż paczka została wysłana, o co w tym chodz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 178 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania