anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Sprzedawca z UK nadał mi przesyłkę za pomocą GSP

Paczka dostała nr UPAAA000000190554315

Wg ebaya miała być dostarczona 27października - 1 listopada. 
Niestety do dziś nie ma żadnaego info że paczka jest juz choćby w PL. Po kliknięciu na nr UPS nie ma żądnych informacji.

Jak mogę sprawdzić co się dzieje z moją paczką? Gdzie jest / kiedy do mnie dotrze...

Wiadomość 1 z 20
ostatnia odpowiedź
19 ODPOW. 19

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Witam, mam ten sam problem, paczka miała być dostarczona do 01.11. Byłam na naszej poczcie polskiej i pani powiedziala, że trzeba wejść na stronę Multiple Carriers, ale niestety takiej strony nie ma i takiego dostawcy próżno szukać wśród innych na stronach wyszukujących przesyłki. Mam wrażenie, że to jakas lipa i że wtopiłam pieniądze

Wiadomość 11 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Paczkę śledzisz na stronie ebay. Poza tym przychodzą emaile o statusie paczki i ostatniu o planowanym dostarczeniu. A paczkę dostarcza kurier, chyba dpd, a nie poczta polska.

Wiadomość 12 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

podono to działa: https://parceltracking.pb.com/app/#/dashboard/

ja rózwniez wczorak kupiłem na UK i wysyłka GSP - jak to wszystko czytam to sie boję!

Wiecie co należałoby ustalić, bynajmniej spróbować kto jest tym końcowym dostawcą paczek w PL w tyma całym zamieszaniu?

jedni piszą że kurier Inpost, inni dpd, jeszcze inni że gls (może polska tez jest podzielona na rejony i jest róznie, niem wiem?)

trzeba zmuścić sie po szczęśliwym zakończeniu spawy o wpis w temacie z takim info.

myślę, ze to troche ułatwi sprawę.

Na pewno czas przesyłki z UK do PL za pomocą tego programu to min. 2tyg jak nie 3 - to udało mie sie ustalić.

Problem występuję tezw innych krajach - ludzie mają takie same problemy jak my - znalazałem wątek w sieci nowy bo 2017 r.

Np w czechach takie paczki z UK dostarcza ups.

ale bałagan

jak licytować z tzw. automatu?
Wiadomość 13 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

podono to działa: https://parceltracking.pb.com/app/#/dashboard/

ja rózwniez wczorak kupiłem na UK i wysyłka GSP - jak to wszystko czytam to sie boję!

Wiecie co należałoby ustalić, bynajmniej spróbować kto jest tym końcowym dostawcą paczek w PL w tyma całym zamieszaniu?

jedni piszą że kurier Inpost, inni dpd, jeszcze inni że gls (może polska tez jest podzielona na rejony i jest róznie, niem wiem?)

trzeba zmuścić sie po szczęśliwym zakończeniu spawy o wpis w temacie z takim info.

myślę, ze to troche ułatwi sprawę.

Na pewno czas przesyłki z UK do PL za pomocą tego programu to min. 2tyg jak nie 3 - to udało mie sie ustalić.

Problem występuję tezw innych krajach - ludzie mają takie same problemy jak my - znalazałem wątek w sieci nowy bo 2017 r.

Np w czechach takie paczki z UK dostarcza ups.

ale bałagan

jak licytować z tzw. automatu?
Wiadomość 14 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

podono to działa: https://parceltracking.pb.com/app/#/dashboard/

Tak, dzięki za ten link, ten zadziałał! i mogłem sprawdzić status swojej przesyłki, której również nie otrzymałem, a miałem dostać do 3.10

 

Wiadomość 15 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Paczka dotarła!

Global shipping programme działa - powoli ale działa.

Wygląda to mniej więcej tak:

1. kupujemy i płacimy paypal

2. później otrzymujemy info od ebay, że paczka została nadana i dostała nr  UPAAB................. (który jest podświetlony i można w niego wejść i wyświetlić przyszłe szczegóły) plus szacowany czas dostawy.

3. następnie po 2-3 dniach otrzymujemy info od ebay że paczka dotarał do ich cetrum wysyłkowego.

4. tego samgo dnia nasza paczka zaczyna swoja podróż (tak było w moim przypadku)

5. śledzimy ją tu https://parceltracking.pb.com/app/#/dashboard/ wpisując nasz nr UPAAB123456.......możemy już również jednocześnie spr. track on carrier's website (prawy górny róg str.)

 

Paczkę trsportuje do polski firma wnDirect

 

W PL paczki dostrcza KURIER INPOST

Nie sugerujcie się że jest to wg inpostu paczkomatowa - tak jak napisałem powyżej jest to paczka kurierska!

 

WAŻNE! żebyście spr. czy macie aktualny nr tel. komórkowego w Waszych danych i raczej nie powinno być problemu.

 

Czas dostawy w moim przypadku od momnetu nadania do otrzymania to 11 dni (wliczjąc weekendy) - paczkę otrzyamłem 1 dzień przed deklarownaym przez GSP.

 

Jeżli komuś to pomoże to super.

 

Przepraszam za literówki i błędy.

 

Jak coś to pytajcie śmiało!

jak licytować z tzw. automatu?
Wiadomość 16 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Dramat. Kiedyś zamawiałemz UK i nie było problemu. Tym razem nie doczekalem się paczki, która miała dotrzeć między 18 - 22 listopada. Jest 1 grudnia. Sprzedawca na pytanie o statusie przesyłki wykpił się odpowiedzią, że on wysłał to do eBay i jego mam pytać (?!) Nie dostawałem żadnych aktualizacji  statusie przesyłki. Po kliknieciu w szczegóły zamówienia w My eBay wyświetliła się tylko informacja o Multi Carriers i nr UPAAA000000250771858, który sprawdziłem tylko dzięki temu wątkowi. 

Dziś po 2 tyg. od spawdzenia statusu okazuje się, że wciąż jest w Global Shipping Center... Po raż ka, albo jakiś fake!

Otwieram spór na eBay i roszczenie o zwrót pieniedzy. No to prezentu w tym roku nie będzie. Pozdrawiam wzystkich rozczarowanych.

Wiadomość 17 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Kto u nas dostarcza paczki, inpost? Bo u mnie cały czas nic się nie zmienia w śledzeniu? Jak ja coś wysyłam do UK pocztą Polską to przesyłka idzie nawet krócej niż 5 dni, a tutaj już 20 czekam

https://parceltracking.pb.com/app/#/dashboard/UPAAB000000257987681

Wiadomość 18 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Kochani,ja mam lepszy numer,kupiłem z GB ,śledzenie pokazuje po tygodniu że odebrałem przesyłkę,tylko szkoda że nie wiem jak ona wygląda.Po za tym nasz Ebay.pl jest taki jak wszystko u nas ,kupiłem z Japonji miecz a sprzedac już nie mogłem ,bo zabronione i aukcje mi zdjeli.Sprzedaż przedmiotu jest zaznaczona w opcji na cały świat a w Ebay.com jej nie ma,nie wiem poco ta opcja.

Wiadomość 19 z 20
ostatnia odpowiedź

Dot.: Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Masz dość słynny problem z GSP (global shipping program) bo niestety wcisneli to też w UK.

Finalnie powinieneś otrzymać nr z Inpostu bo na terenie Polski paczki z tego programu aktualnie dostarcza inpost.

 

Niestety robią to w specyficzny sposób ja np swoją paczkę (na szczeście) odnalazłem pod drzwiami 🙂 czytaj Kurier Inpostu są ją po prostu porzucucił .... 

Być może u ciebie było tak samo tylko że przed tobą był ktoś ... i sobie ją wziął.

Jeśli masz nr śledzenia to wal do inpostu .... (niestety zgłaszanie tego do firmy PB i WdDirect które to obsługują za graniczą nic nie da oni dostarczyli do inpostu zresztą to ich wali...)

Nic ci nie postaje jak monitowac to do inpostu (choć teraz to musztarda po obiedzie) no i wystąpić do PP choć nie wiem jak się PP zachowa z takim statusem ... mogą się też wypiąć .... udowodnij ze nie masz ?..... 

 

Cały ten program GSP to nieszczescie drogo długo i źle.

Jak szło przez USPS (USA) czy RM (UK) nie było problemu teraz to jest .....

 

 

 

Wiadomość 20 z 20
ostatnia odpowiedź