anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Sprzedawca z UK nadał mi przesyłkę za pomocą GSP

Paczka dostała nr UPAAA000000190554315

Wg ebaya miała być dostarczona 27października - 1 listopada. 
Niestety do dziś nie ma żadnaego info że paczka jest juz choćby w PL. Po kliknięciu na nr UPS nie ma żądnych informacji.

Jak mogę sprawdzić co się dzieje z moją paczką? Gdzie jest / kiedy do mnie dotrze...

Wiadomość 1 z 20
ostatnia odpowiedź
19 ODPOW. 19

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

to jest numer Global Shipping. Sledzenie masz w moj Ebay przy tej aukcji/transakcji

**************************************
Wiadomość 2 z 20
ostatnia odpowiedź

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Tak wiem co oznacza skrót GSP

I napisałem że po kliknięciu tego nr w zakładce ZAMOWIENIA wyskakuje okienko z opisem kurier Multiple Carriers i ten nr UPA co podałem. Nic więcej...
Dlatego skoro ebay podaje datę dostarczenia pomiędzy 27 paxdziernika, a 1 listopada to spodziewałem się w tym terminie paczki. Ponad to spodziewałem się w między czasie jakiś informacji typu: paczka jest w PL, paczkę przekazano do kuriera itp. 
Takich informacji brak, po prostu amba wcieła paczkę i całe info...

Wiadomość 4 z 20
ostatnia odpowiedź

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Dziś poprzedni nr UPAA zmienił się na: UPAAB000000178399592

Czyli dalej gdzieś i nie wiadomo gdzie...

Wiadomość 5 z 20
ostatnia odpowiedź

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Zaloguj sie do Ebay, wyswietl te strone    http://wndirect.com/tracking.php   gdzie wpisz numer. Powinno wyswietlic. Jesli nie to otworz sprawe o niedostarczenie za kilka dni

**************************************
Wiadomość 6 z 20
ostatnia odpowiedź

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

zaznacz opcje
Order Reference
**************************************
Wiadomość 7 z 20
ostatnia odpowiedź

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

W końcu pojawił się kolejny wpis ale dla przesyłki UPAAA000000190554315 (czyli tej pierwszej):

Delay at Global Shipping Center - Special Handling Review

oraz


 Customs Documentation and Labeling

Co to za druga przesyłka UPAAB000000178399592 to nie wiem - dla niej jakiejkolwiek informacji brak.
Na karcie zakupu widać to jako przesyłka 1/2 oraz 2/2 - nie rozumiem tego - rodzielili mi to na 2 paczki czy co?

Zakup dotyczy samochodowego akumulatora litowo jonowego (coś jak bateria w telefonie - nieszkodliwe i waży tylko lekko ponad kilogram). Jest nieszkodliwy (ani trujący ani niebezpieczny) więc nie wiem skąd opóźnienie i sporządzanie dokumentacji celnej.
Zamawiałem z UK do PL więc w ramach krajów Unii Europejskiej więc bardzo mnie dziwi co do tej paczki mają celnicy...
Swoją drogą info skąpe i opóźnienie w doręczeniu wciąż rośnie... (juz cały tydzień) 

Wiadomość 8 z 20
ostatnia odpowiedź

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

Proszę o informację czy otrzymała Pan paczkę? Mam podobną sytuacje z przesyłką z UK (klocki Lego). Zamówienie z 13 sierpnia i do dnia dzieisiejszego nie otryzmałem paczki. 

Na podanej stronie http://wndirect.com/tracking.php nie znajduje mi paczki ani po pierwszym numerze ani po drugim.

 

Wiadomość 9 z 20
ostatnia odpowiedź

Multiple Carriers - brak doręczenia przesyłki

witam
mam niestety ten sam problem czy ktoś lub coś pomoże mi w śledzeniu losów mojej paczki?
Wiadomość 10 z 20
ostatnia odpowiedź