anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lepsza oferta złóż ofertę / make Offer - na aukcjach NIE DZIAŁA.

Mam taki problem nie działa Make Offer - czyli Złoż Ofertę

Wiem że na Polskiej stronie to nie działało

Ale wystarczało się zalogowac na .com-a (to samo konto) i nie było problemu 

Od jakiegoś czasu i to przestało działać .... k..rwa .... co za h..je ....

 

Czy ktoś coś próbował wyjasnic albo komuś to działa / nie działa ? 

Ktoś pisał do ebaya ?

 

Błedy jakie wywala:

Nieznany błąd Identyfikator błędu: OFFER.BUYING.BEST_OFFER_ITEM_SITE_REDIRECT na stronie ebay.com Attention Buyer There is an issue processing your request. na ebay.de Leider akzeptiert der Verkäufer derzeit keine Gebote oder Preisvorschläge von Ihnen. Dies kann verschiedene Gründe haben. Es kann beispielsweise sein, dass der Verkäufer ein Limit für die Anzahl von Artikeln festgelegt hat, die innerhalb eines bestimmten Zeitraums gekauft werden können.
 
Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Lepsza oferta złóż ofertę / make Offer - na aukcjach NIE DZIAŁA.

taka dostalem o odpowiedz

Dziękujemy za skontaktowanie się z obsługą klienta eBay w sprawie problemów napotkanych podczas składania oferty dotyczącej produktów. Mam na imię Abhishek. Pomogę ci w rozwiązywaniu problemów.

 

Rozumiem, że nie możesz złożyć oferty, ponieważ pojawia się komunikat o błędzie „Uwaga kupujący, wystąpił problem z przetwarzaniem Twojego żądania”. Doceniam twoje starania, aby udostępnić nam komunikat błędu. Pozwól, że podzielę się więcej na ten temat.

 

Marek, chciałbym poinformować, że „złóż ofertę” jest funkcją strony i jesteś zarejestrowany na eBay Polska, gdzie ta funkcja nie jest dostępna. Ponadto ostatnio ta funkcja została porzucona dla polskich użytkowników i nie będą oni korzystać z niej przez logowanie do innych witryn eBay. To był powód, dla którego napotkałeś ten błąd.

 

Oto obejście dla ciebie.

 

Jeśli masz na myśli konkretną kwotę, możesz skontaktować się ze sprzedawcą i poprosić go o zaoferowanie przedmiotu w serwisie eBay z dokładną kwotą. Abyś mógł to samo kupić.

 

Jestem optymistą, że powyższe informacje będą pomocne. Dziękujemy za umożliwienie nam pomocy. Z przyjemnością Ci pomogłem. Miłego dnia.

 

Z poważaniem,

 

Abhishek

Obsługa klienta eBay

 

 

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Lepsza oferta złóż ofertę / make Offer - na aukcjach NIE DZIAŁA.

Wejdz na stronę com (logowanie jak do PL)

https://offer.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?MakeBestOffer&itemid=11111111111

I dajesz ofertę w miejsce 111111111 wpisujesz swój numer aukcji

To ze ebay ma priwislanski kraj gdzieś to wiadomo nie od dziś .

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź