anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno z USA, opłaty importowe

Dzień dobry wszystkim.

 

Mam mały problem, bo jestem tu totalnie nowy. Otóż poszukując tableta natknąłem się na jedną ofertę, w której nie ma nigdzie mowy o tych opłatach celnych w przeciwieństwie do innych ofert, w których były naliczone już te opłaty. Tu po prostu podana jest cena i koszt wysyłki. Czy mogę to kupić bez obaw, czy wszystko jest z tym w porządku i jest to legalne?

 

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. Z góry przepraszam, jeśli takie tematy już były, ale nie znalazłem niczego konkretnego.

 

Załączam obraz i link:

 

obraz1.JPG

 

Link do strony przedmiotu

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Kupno z USA, opłaty importowe

Niektorzy sprzedawcy naliczaja oplaty graniczne z gory w programie Global Shipping Ebaya.

 

W tym wypadku, najprawdopodobniej ale niekoniecznie, nalicza oplaty celne na granicy i przysla ci rachunek. Clo to niewielki procent ale VAT podniesie koszt zakupu wydatnie

**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Kupno z USA, opłaty importowe

Niektorzy sprzedawcy naliczaja oplaty graniczne z gory w programie Global Shipping Ebaya.

 

W tym wypadku, najprawdopodobniej ale niekoniecznie, nalicza oplaty celne na granicy i przysla ci rachunek. Clo to niewielki procent ale VAT podniesie koszt zakupu wydatnie

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupno z USA, opłaty importowe

Rozumiem,serdeczne dzięki. Ale czy da się jakoś oszacować, czy te koszty będą podobne w tym momencie względem innych ofert z Global shipping, czy może nagle dostanę jakiś dużo wyższy rachunek?

I ostatnie pytanie: nigdzie nie mogę się dopatrzeć, ale czy to zadziała w naszym standardzie GSM?(link powyżej w pierwszym poście).

Dziękuję.
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupno z USA, opłaty importowe

nie wiem co masz na mysli GSM

Oto co pisza (czyli jak nalicza na granicy to bedzie na ciebie)

"International buyers please note: Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges. These charges are the buyer's responsibility. Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding/buying."

 

Wg. mojego doswiadczenia na 100% zaplacisz VAT - to sobie oblicz ile to wyniesie

 

jak masz kogos w Stanach to moze przyjac na swoj adres i wyslac paczka kurierem wraz z innymi rzeczami aby nie rzucal sie w oczy

**************************************
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź