anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Załozyłem "Sprawę", ale E-bay ją zamknął, bo nie było reakcji od sprzedającego.

Zarządałem od E-bay danych sprzedającego, ale ZERO odpowiedzi.

Jak zmusić E-bay do podania danych Sprzedającego?

A może mam pozwać sam Ebay?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Jesli sprzedawca nie oferuje Paypala na aukcji to sprawa jest z gory podejrzana i takiej aukcji nalezy unilkac. Nie masz zadnego zabezpieczenia.

Policja? Zglos, bo takich zlodziei trzeba tepic.

Moze to jakis terorysta ktory dorabia na budowe samobojczej bomby. Niecjh go sprawdza.

 

Zawiadom tez Ebay.  Moze inerweniuja w Niemczech ale pieniedzy nie odzyskasz.

Droga sadowa? jesli to duza suma to mozna skalkulowac czy koszty plus wizyty komornika po otrzymaniu wyroku, w obcym kraju, nerwy, stracony czas sa warte zachidu.

 

Potraktuj to jako oplate za lekcje zachowania w dzungli

**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Witam
Ja miałem kila możliwości zakupu na zasadzie przelewu bezpośrednio na konto bankowe sprzedawcy.Nie zauważyłem w czasie licytacji że nie ma płatności prze PayPal,więc napisałem do sprzedawcy że nie zapłacę tą drogą jeśłi nie włączy PayPala.Niemiec oświadczył że PayPal to dodatkowe koszty opłat z jego strony a ja oświadczyłem że przelew taki w moim banku też kosztuje mnie i wówczas odmówiłem zapłaty bo nie miałem pewności że towar kupiony za polowe wartość dotrze do mnie.Na niemieckich sprzedawcach oszkapiłem się kilka razy,więc się wyleczyłem i nigdy więcej u nich nie kupię.Nic nie wskórasz z pozwem Ebaya bo oni gwarantują zwrot kasy tylko za płatności PayPal.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

przy mailu z info o zakupie nie otrzymałeś danych sprzedawcy/ Na ebay.ed wymagane jest Impressum, od niedawna własne AGB i formularz zwrotów- tam powinny być dane gościa.

 

 

/*----------------pomogłem?zaznacz odpowiedż jako zaakceptowaną----------------*/

Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

na moj Ebay przy tej aukcji masz szczegoly treansakcji gdzie powinien byc adres sprzedajacego.

Na Ebay - nigdy przelewem. Zawsze Paypalem

Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Dzięki za odpowiedź.

Ale nie! Po zakończeniu licytacji były tylko dane do przelewu, tzn. imię i nazwisko (okazało się, że jakieś arabskie!) i nr konta.

Z opisu tylko wynikało, że "towar jest w Berlinie".

A na dodatek E-bay "zamknęło" sprawę i nie mam już nawet dostępu do "podsumowania zakupu"!

Jak sądzisz, mam iść z tym na policję?

Jerszcze raz dzięki i pozdrawiam

JP

Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

i co zrobisz ?? 

 

pójdziesz na Policje i co dalej ?? 

 

straciłeś kase i koniec.

 

 

Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Jesli sprzedawca nie oferuje Paypala na aukcji to sprawa jest z gory podejrzana i takiej aukcji nalezy unilkac. Nie masz zadnego zabezpieczenia.

Policja? Zglos, bo takich zlodziei trzeba tepic.

Moze to jakis terorysta ktory dorabia na budowe samobojczej bomby. Niecjh go sprawdza.

 

Zawiadom tez Ebay.  Moze inerweniuja w Niemczech ale pieniedzy nie odzyskasz.

Droga sadowa? jesli to duza suma to mozna skalkulowac czy koszty plus wizyty komornika po otrzymaniu wyroku, w obcym kraju, nerwy, stracony czas sa warte zachidu.

 

Potraktuj to jako oplate za lekcje zachowania w dzungli

**************************************
Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

podaj linka do tej aukcji i użytkownika

Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

to jakiś słup nowe konto , zero komentarzy , to masz bolesną nauczke. 

 

pewnie jakaś promocja ...... 

 

https://www.ebay.pl/usr/adnanjaiaiqba0

Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Dot.: Kupiłem przedmiot za granicą, w Niemczech. Zapłaciłem przelewem. Towaru nie otrzymałem.

Witam
Ja miałem kila możliwości zakupu na zasadzie przelewu bezpośrednio na konto bankowe sprzedawcy.Nie zauważyłem w czasie licytacji że nie ma płatności prze PayPal,więc napisałem do sprzedawcy że nie zapłacę tą drogą jeśłi nie włączy PayPala.Niemiec oświadczył że PayPal to dodatkowe koszty opłat z jego strony a ja oświadczyłem że przelew taki w moim banku też kosztuje mnie i wówczas odmówiłem zapłaty bo nie miałem pewności że towar kupiony za polowe wartość dotrze do mnie.Na niemieckich sprzedawcach oszkapiłem się kilka razy,więc się wyleczyłem i nigdy więcej u nich nie kupię.Nic nie wskórasz z pozwem Ebaya bo oni gwarantują zwrot kasy tylko za płatności PayPal.
Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź