Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Brak zwroty prowizji od anulowanego zamówienia

Witam,Zauważyłem, że jak dokonuję zwrotu płatności za pojedynczy produkt nie całe zamówienie nie otrzymuję zwrotu prowizji. Lub jeśli jest zwrot to gdzie mogę to sprawdzić?Patrzyłem w płatnościach w panelu sprzedawcy i nie ma.Podkreślam, że jak anulu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 134 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay przesyłało wypłacać mi pieniądze.

Ostatnią wypłatę miałem 26 października, ebay twierdzi że moje konto bankowe jest złe bo nie przyjmuje przelewów SEPA. Sprawdziłem to i mój nr konta jest prawidłowy i przyjmuje przelewy SEPA, wcześniej otrzymywałem bez problemu wypłaty. Kazano mi zak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemcom wolno, Polakom nie wolno.

Różne rzeczy widziałem, ale: 2 razy mi usunęli aukcję The Rocker by Steve Ray Vaughan | CD |strasząc zamknięciem konta, bo według nich to pirat. Podałem dane z Discogs, gdzie jak gdzie się znają na wydaniach i dopuszczają to wydanie do sprzedaży:http...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 75 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Ebay znowu sobie „strzela w kolano”. Od czerwca wprowadzają drastyczne opłaty i tak teraz za każdą aukcje z ceną stałą zapłacisz po 1,50zł a za aukcję z licytacją 2,20zł. Całkiem im odwaliło i nie nauczyli się niczego. W 2008 roku po raz pierwszy wpr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8429 Wyświetlenia
  • 115 odpowiedzi
  • 6 podziękowania

wiadomość od ebay: "Sprawdź, czy musisz przekształcić swoje konto w firmowe"

I got this message from ebay, below is The problem is that I do not have a company, it is not a business account, and I sell privately. Actually, it's a resale, because I buy items ordered by my clients in Poland as a retail client and then send them...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 296 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

Mam problem.Sprawa wygląda tak: - sprzedałam przedmiot X - zaraz po zakupie kupujący wysłał prośbę o anulowanie. Zamówienie anulowałam, pieniądze zostały zwrócone (wpłatę dostałam na konto ebay). Następnie wystawiłam przedmiot ponownie i ktoś go kupi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 164 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay w przegladarce Firefox

Witam Mam od kilku dni taki problem iz w przegladarce Firefox przestalo byc widac na samej gorze "panel" w ktory to sie klikalo aby sie zalogowac. Na Chromie wszystko jest po staremu. Rowniez wszystko jest po staremu na Firefoxie ebay.pl brak tego ty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 47 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący zgłosił problem z przedmiotem i odesłał inny

Witam!Kupujący zakupił ode mnie przekaźnik, który został przetestowany przed wysyłką i był w pełni sprawny.Kilka tygodni po odbiorze przesyłki stwierdził, że przedmiot nie działa i otworzył spór. Ebay podjął decyzję o zwrocie, a ja otrzymałem przedmi...

Kupujący chce anulować zamówienie - prowizja, zwrot, brak wysyłki w ciągu 3dni.

Sprzedałam przedmiot, potem dostałam wiadomość, że kupujący dokonał zakupu przez pomyłkę i chce anulować zamówienie. Płacił w euro, gdy chcę zgodzić na anulowanie pojawia się informacja, że mam podać nr karty kredytowej bo środki do zwrotu nie są wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 285 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto firmowe i kilka adresów email

Dzień Dobry!Chciałbym zapytać, czy do jednego konta firmowego można podłączyć kilka adresów email, aby wielu pracowników miało do niego niezależy dostęp. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! blokowanie srodków

Witam mam problem ebay.com blokuje mi srodki na okres 21 dni sprzedaje na ebay około 2 lat cały czas te same przedmioty mam wysokie oceny sprzdazy i nie wiem o co chodzi zmieniły sie teraz jakies standardy i w zakładce ebay,com widnieje nie spełnai s...

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego. Te ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5849 Wyświetlenia
  • 86 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Minął termin Twojej rejestracji w usługach płatności eBay. Wstrzymaliśmy Twoją możliwość sprzedaży,

Witam Próbuje wystawic przedmiot jednak pojawia mi się taka informacja Minął termin Twojej rejestracji w usługach płatności eBay. Wstrzymaliśmy Twoją możliwość sprzedaży, ale możesz ją łatwo odzyskać. Zaktualizuj swoje konto w kilku prostych krokach ...

Autorzy z największą liczbą podziękowań