anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego.

 

Te dane chyba weryfikuje jakaś maszyna z automatu...

 

Wiecie może w czym  może być problem (dane sprawdzałam kilkanaście razy i są poprawne)?

Napisałam dwa maile do "pomocy" ale narazie nikt nie odpisał.

 

 

Wiadomość 1 z 87
ostatnia odpowiedź
86 ODPOW. 86

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

jak coś to czat czynny od 14-19 polskiego czasu [5:00-10:00 PT]

Wiadomość 61 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Udało się, po 1,5 miesiąca czasu dostałem kasę.

Strasznie długo to trwało, to nie jest prawdopodobnie problem użytkowników, ale systemu.

Na początku powiem że czego i jak bym nie zmienił po dniu lub 3 ciągle problem z" nie mogliśmy zweryfikować twojego konta". Pomimo iż mail od obsługi hinduskiego pochodzenia mówił że wszystko jest ok.

I tak na okrągło.

A kasy nie było wciąż

Powiem tak zweryfikowac tak jak powinno być, poczekać aż znów zapali się czerwony baner.

Napisać na FB do eBay.pl na Messenger że macie problemy z weryfikacja, podać numer sprawy i oni muszą to zweryfikować ręcznie, automat tego nie przepuści. W sumie trwało to 6 dni, ale dostałem info o braku ograniczeń i w konsoli, pojawił się harmonogram wypłaty. Po jednym dniu kasa pojawiła się na koncie. Na szczęście

Wiadomość 62 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

super, czyli jest światełko w tunelu; mi obecnie zniknął baner czerwony i niebieski przy zakładce "sprzedaż", ale daty najbliższej wypłaty nadal brak, może jutro się pojawi się harmonogram wypłat, podobno też weryfikują mnie ręcznie... fajnie że napisałeś jak udało ci się zawalczyć o swoje; dzięki!

 

Wiadomość 63 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mi baner zniknął i pojawiał się kilka razy zarówno czerwony jak niebieski, a czasami był jego brak. Teraz już wiem że dopóki nie otrzymasz maila o zniesieniu ograniczeń, nic z tego nie będzie

Wiadomość 64 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

no czyli nie ma się póki co z czego cieszyć... czekam, ale dzisiaj wieczorem skontaktuje się z profilem FB z prośbą o pomoc przy sprawdzeniu mojego zgłoszenia; dzięki!

Wiadomość 65 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Normalny czat z ludzmi czy maszyna?

Wiadomość 66 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mi obiecali maila ktorego i tak nie dostalem a konto zaczelo dzialac.

Wiadomość 67 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

tak, normalny ale oczywiście z hindusem, trzeba czekać na połączenie, ja czekałam ok 15 minut; dzisiaj od rana rozmawiam z ebay.pl na FB, dam znać

Wiadomość 68 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

i znowu to samo, czerwony komunikat na środku strony, a miałam już nadzieje... piszę z ebay.pl na FB ale póki co nic nowego... a może to ma coś wspólnego ze zgłoszeniem się do VAT OSS?! ja jeszcze tego nie zrobiłam...

Wiadomość 69 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Zagadaj poprzez Messenger na FB.

Opisz na spokojnie w czym problem, nic nie zmieniaj w informacjach o koncie pod warunkiem że masz wszystko prawidłowo wpisane. Pogadaj poprzez Messenger i nic nie zmieniaj. Poproś o ręczna aktualizację danych

Wiadomość 70 z 87
ostatnia odpowiedź