Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Sprzedaż bez kuriera/poczty

Witam bardzo prosze o pomoc  chcialbym sprzedawac kody do jednej gry internetowej jednak gdy robie aukcjie musze wybrac dostawe Kurier lub Poczta i ile dni nie widze gdzie moge ustawic wysylke elektroniczna typu email ;( da sie tak wogole ? Sprzedaw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 454 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie moge wystawić aukcji

Witam, mam nowe konto na ebay co.uk chciałam wystawić pierwszą aukcje, zatwierdzam opis po czym mnie wylogowało. Loguje się jeszcze raz i pojawia się komunikat w stylu " przepraszamy masz limity na koncie" Jest instrukcja jak zwiększyć limit i z ciek...

Problem z otwarciem sklepu na ebay.com

Witam.Od kilku dni bezskutecznie próbuję otworzyć sklep na ebay.Mam konto firmowe od lutego. Dowiedziałam się, że:1. Trzeba zmienić płatności na automatyczne - nie da się, bo nie ma waluty rozliczeniowej w euro.2. Próbuję zmienić tą walutę na koncie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 204 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz na ebay a nawyki..

Witam,nadszedl ten moment w moim zyciu kiedy pare ,,drogich" rzeczy chce sprzedać(w tym wypadku jest to cyfrowa rzecz) na ebay z 50 rzeczy sprzedalem lecz byly to bardziej takie pierdoly za 2 zlote ale do sedna. Mianowicie nwm czemu ale kiedy mysle o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 221 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oferta od kupującego - pierwsza aukcja

Wystawiłem pierwszy przedmiot na aukcji. Dostałem ofertę od kupującego i trochę nie rozumiem. Cena minimalna jest 100 a kupujący składa mi ofertę 100 (mam do wyboru: zaakceptować, kontroferta, odrzuć). Czy jeśli zaakceptuję to aukcja się zakończy w t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Integracja sklepu z oświetleniem WooCommerce z ebay

Witam,poszukuję osoby, która potrafi zintegrować sklep internetowy postawiony na woocomerce z ebay. Sklep póki co jest niewielki. Branża oświetlenie.Adres: https://ardant.pl Prosze o oferty na adres: sklep@ardant.plPozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 152 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Próba oszustwa przez kupującego

Osoba otrzymała ode mnie przedmiot w grze, wyszła samowolnie, po chwili do mnie napisała, że nie otrzymała przedmiotu i chce jeszcze jeden twierdzac że to ja podniosłem go, wszystko nagrałem, całą wymianę i przekazanie przedmiotu. Dodatkowo ta osoba ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 570 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Widoczność w Google

Witam po jakim czasie będzie widoczny moj sklep w Google i po jakiej nazwie można go wyszukać po nazwie sklepu czy loginie konta ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 164 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

skąd różnica w kasie - proszę o wyjasnienie

Po dłuższym okresie przerwy pstanowiłem sprzedać kilka rzeczy na brytyjskim ebay.Ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tą róznicą w otrzymanej kasie: Payments (last 60 days)Received£108.52Not received£0.00Total sales:£118.52 Dlaczego otrzymałem mniej k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 406 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal dalej szaleje z blokadami....żegnamy Ebay.

PayPal szaleje z blokadami ...od czasu odłączenia z Ebay cyrk dosłownie. Wczoraj kolejna blokada na koncie tym razem 3085zł powód "oczywiście bezpieczeństwo" :)) A ja Wam mówię "lokaty dobowe" PAYPAL.Jakie to bezpieczeństwo blokować mi co tydzień kwo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 888 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prowizja ebay i paypal wynosi ponad 20%

witam, nie każdy wie, że prowizja ebay i paypal w sumie wynosi ponad 20%. Przykład dotyczy zegarka w cenie 100$, koszt wysyłki 20$. Ebay pobierze 10% prowizji od ceny zegarka i 10% od kosztów wysyłki. Czyli w sumie 12$ do tego doliczy 23% vat. czyli ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1607 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 4 podziękowania

Jak nas tu bujają w bambuko.

Otwieram nowy temat, bo e-bay nie dopuścił do publikacji w wątku: Sprzedawanie za granicę > Kolejne oszustwo ze Szwecji - reuseforu. tego dowodu, że mają nas w nosie, a na nasze pisma odpowiada komputer.Stąd są nasze żale, bo tam nikt nie czyta naszy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 258 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

WITAM SERDECZNIESZUKAM POMOCY ZWIĄZANEJ Z INTEGRACJĄ MODUŁU W PRESCIE TZN. MAM ZAINSTALOWANY MODUŁ KONFIGURUJE GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ TZN. DODAJE WYJĄTEGO ŻEBY EBAY POZDWALAŁ NA INTEGRACJE ZAMYKAM OKNO A W RESCIE CAŁY CZAS ONO SIĘ KRECI I NIC WIECEJ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2370 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedaż prywatna, a zwrot towaru po czasie

#eBay Cześć, mam taką zagwozdkę... Otóż jakiś czas temu postanowiłem sprzedać na części sprawny komputer i powystawiałem wszystko na eBay.de. Jako iż nie posiadam żadnej firmy, a na eBay jestem okazyjnie to z wiadomych przyczyn jestem sprzedawcą pryw...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 704 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowy na eBay - Obawa przed oszustwem

Witam serdecznie, Od chwili otwarcia pierwszego sklepu unikałem ebaya jak ognia. Głównie przez obawe przed wycowywaniem wpłaty kupującego (Sprzedaje produkty cyfrowe). Jednak ostatnio przełamałem się i założyłem konto dla swojego nowego sklepu z kluc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 436 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań