anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba oszustwa przez kupującego

Osoba otrzymała ode mnie przedmiot w grze, wyszła samowolnie, po chwili do mnie napisała, że nie otrzymała przedmiotu i chce jeszcze jeden twierdzac że to ja podniosłem go, wszystko nagrałem, całą wymianę i przekazanie przedmiotu. Dodatkowo ta osoba wystawiła mi negatyw w którym ponownie twierdzi, że to ja podniosłem przedmiot. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Próba oszustwa przez kupującego

 
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Próba oszustwa przez kupującego

Jak wystawiłeś przedmiot?  Przedmioty niematerialne maja swoje zasady na ebay. 

 

"Digitally delivered goods – products or content that can be downloaded from a website, or sent via email – can infringe on the legal rights of the original content owner, and can also create risk for our buyers.

As such, we restrict the types of digitally delivered goods that can be sold, and have guidelines for the information that must be included in any digitally delivered goods listing and product. Please see our full policy guidelines for more details.

When you sell digitally delivered goods on eBay, you must include a statement in your listing and product that says you legally own the content or are authorized to sell it. "

 

https://www.ebay.com/help/policies/prohibited-restricted-items/digitally-delivered-goods-policy?id=4...

 

Przedmioty niematerialne mogą być wystawione tylko jako ogłoszenie, a to chroni sprzedawcę przed otrzymaniem komentarza.

 

https://www.ebay.com/help/selling/listings/selling-classified-ads?id=4167

 

Co do komentarza to spróbuj dogadać się z kupującym jak nie pomoże to możesz poprosić o zmianę opinii , lub odpowiedzieć do opinii już wystawionej. 

 

https://pages.ebay.pl/help/feedback/questions/remove.html

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Próba oszustwa przez kupującego

Czy to  byla transakcja przez Ebay? Zglos kupujacego oraz wystaw mu neutralny komentarz.

**************************************
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Próba oszustwa przez kupującego

Hej, ja sprzedałem płyte Pink Floyd  rzadkie wydanie Dark side solid blue - tłoczenie pomiedzy 5-8tys pierwszych kopi cały oryginalny z plakatami i kartkami. gośc z uk pisze że plakat musię błyszczy i chce obniżki ja mu na to że matowa pod swiatło każda się błyszcy.

to on pełen zwrot - ja że nie - to on do ebay a ci mu pełen zwrot i że nie musi zwracac przedmiotu Ssic! a do mnie faktura. jakiś młodociany ekspert podjął decyzję bo gościu ma 2,5tys transakcji a ja kilkanaście - biedny polak. . spzredawałem na ebay.pl a oni domnie z UK - bo kupiec z uk a ja na to że jestem polakioem sprzedaje na epl a ci wkółko z uk przez tłumacza google - debilne teksty im wychodzą jak im smutno, przykro prawie sie nie popłaczą - nie wiem czy pisze do maszyny czy człowieka - oczywiście po polsku. napisałemże nie odam kasy dopoki przedmiot nie traf do mnie z powrotem . nie mam zamiaru im popuścić . nie przepadam za wszystkim z dobrej zmiany ale może w końcu się do czegoś przyda. pzdr R

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź