Płatności PP

tomaszhoward
Użytkownik

zamierzam kupić przedmiot, gdzie wymagana jest płatność przez PayPal,  w realizacji zamówienia dochodzę do momentu, gdzie każą logować się do konta PayPal, loguję się,


a nastepnie wymagane jest wprowadzenie numeru karty kredytowej i kodu karty,


problem polega na tym że nie mam powiązanej kary kredytowej z kontem PayPal, a ponadto wyczytałem że na ebay można płacić poprzez PayPal za pomocą karty kredytowej, albo poprzez saldo konta PayPal,


wolałbym tą drugą możliwość, przez saldo,


szukam w ustawieniach konta na Ebay jak to ustawić, że chcę poprzez saldo, ale nie mogę tego znaleźć,



jak to zrobić?

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Re: Płatności PP

guliosartur
Użytkownik

Witam,



Czy udało się Wam rozwiązać problem?


Mam ten sam objaw.


Srodki mam na saldzie lecz przy probie zaplaty z salda, system zmusza mnie do powiazania karty z kontem itp.



Jest jakies lekarstwo na to?


Moze trzeba cos, gdzies ustawic?

Wiadomość 11 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: Płatności PP

MUSICIE powiązać konto ebay z paypal, tzn. dodać adres e-mail przy czym adres e-mail na ebayu i na paypalu misi być taki sam


 


zakładka konto nast. podsymowanie nast. informacje o moim koncie PayPal i tam trzeba dodać ten adres i dalej sysyem poprowadzi 🙂

Wiadomość 12 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: Płatności PP

19oskar64
Użytkownik

pomocny ja mam powiązane na koncie pay pal mam ok 80 funtów chce zaplacic za okulary ktore kosztują razem z wysylka 74 funty. Na obu kontach mam ten sam e mail i dalej kaze mi powiązac karte kredytową której nie mam. Pieniądze przelalem przez przelew bankowy poniewaz mam konto w banku

Wiadomość 13 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: Płatności PP

patrz odpowiedz w oddzielnym watku + czy masz zweryfikowane konto paypal?


 


http://pages.ebay.pl/help/account/paypal-verify.html

Wiadomość 14 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: Płatności PP

Chcę zakupić tutaj:

http://www.ebay.pl/itm/111852165792?ul_noapp=true

Czy muszę mieć kartę na paypal?

Czy ktoś mi może powiedzieć ile będę musiał zapłącić prowizji płacąc paypal a ile kartą kredytową?

Wiadomość 15 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: Płatności PP

Wiesz co miałam ten sam problem i to zależy od waluty jaką masz na paypal jak masz w zł to musisz zmienić na dolar amerykański
Wiadomość 16 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: Płatności PP

Racja wchodzisz na PayPal zmieniasz walutę z PLN na Dolara i wszystko śmiga ze środków na koncie bez karty.

Wiadomość 17 z 17
ostatnia odpowiedź