Płatności PP

tomaszhoward
Użytkownik

zamierzam kupić przedmiot, gdzie wymagana jest płatność przez PayPal,  w realizacji zamówienia dochodzę do momentu, gdzie każą logować się do konta PayPal, loguję się,


a nastepnie wymagane jest wprowadzenie numeru karty kredytowej i kodu karty,


problem polega na tym że nie mam powiązanej kary kredytowej z kontem PayPal, a ponadto wyczytałem że na ebay można płacić poprzez PayPal za pomocą karty kredytowej, albo poprzez saldo konta PayPal,


wolałbym tą drugą możliwość, przez saldo,


szukam w ustawieniach konta na Ebay jak to ustawić, że chcę poprzez saldo, ale nie mogę tego znaleźć,



jak to zrobić?

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Płatności PP

jęsli chcesz płacic poprzez saldo paypal to naprzód musisz przelać kasę ze swojego konta bankowego na paypal


 


logujesz się na paypal, wybierasz zakładke dodaj środki, tam masz dwie opcje tradycyjnie i błyskawicznie, jeśli wybierzesz pierwszą opcję, kopiujesz wszystko co widzisz na czerwono łącznie z nymerem użytkownika, każdy user ma inny, jesli wybierzesz drugą opcję to sysytem poprowadzi sam


 


ale w jednym i drugim przypadku dane muszą być takie same czyli adres ten sam i na paypalu i na Twoim koncie bankowym

Wiadomość 2 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

tomaszhoward
Użytkownik

przelałem środki na PP, ale jak próbuję kupić przedmiot to mam komunikat, że



Aby zapłacić za ten zakup teraz, powiąż ze swoim kontem PayPal kartę kredytową lub debetową.



a mi nie udaje się tego zrobić, bo moja karta jest odrzucana,


i chcę zapłacić tylko przez saldo,


czy da się jakoś to zrobić innym sposobem?

Wiadomość 3 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

Może robisz coś źle przy próbie powiązania karty? To się zdarza, sam z tym miałem swego czasu niezły galimatias, jedna cyfra źle i hop-siup-seven-up 😉



Próbuj do skutku i problem sam się rozwiąże 🙂

Wiadomość 4 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

nie możliwe, jesli masz kase na saldzie pp musi być git


 


może coś robisz źle,

Wiadomość 5 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

tomaszhoward
Użytkownik

słuchajcie,


to  chyba chodzi o dodawanie kart kredytowych do PayPal, a jeżeli ja mam kartę debetową to też mogę ją powiązać z kontem PP i jak to zrobić?

Wiadomość 6 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

Ale to w sensie że chciałbyś opis całej procedury przypisania karty do konta PP, czy masz jakiś problem z konkretnym działaniem?



Uściślij 🙂

Wiadomość 7 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

jasne, że możesz dodać kartę debetową do PP, jeśli tylko możesz płacić nią w necie (tzn. ma 3 osatnie cyfry za paskiem magnetycznym CVV2)


 


wchodzisz w zakładkę profil a nast. dodaj kartę, musisz mieć na niej mimimum 6 i pół zeta, bo tyle PP zabierze, jesli się zweryfikujesz odda; wszystko będziesz miał podane na stronie


 


jak już się zweryfikujesz na PP połączysz konto PP z ebayem


 


wejdziesz w zakładkę konto na ebayu i powiążesz (musisz mieć taki sam adres email tu i tam)


 


jak coś nie będziesz wiedział pisz


 


ale ja dalej nie rozumię, masz kasę na saldzie PP i możesz płącić nie możliwe, bo ja jestem od 2007 roku na ebayu i pierwszy raz coś takiego słyszę 😄

Wiadomość 8 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

tomaszhoward
Użytkownik

W ogóle mnie też to dziwi, bo dostaję komunikat że dodawanie karty nie powiodło się, a na adres email przychodzi wiadomość od paypala że karta została pomyslnie dodana do konta.



dzisiaj dzwoniłem do działu płatności elektronicznych banku i powiedzieli mi coś takiego, że gdyby chodziło o kartę kredytową to nie było ny żadnego problemu, ale jeśli ja mam kartę debetową to problem może być.z p[owiązanie z PP.



Ponadto według nich problem polega na tym, że Paypal wysyła tyko raz pełne zapytania o numer karty krtedytowej i kod CWC2/CVC2.



Bo faktycznie jak coś już chcę kupić i w trakcie realizacji transakcji na ebayu to potem trzeba klikać kontynuj a jak wybieram formę płatności to już nie pytają mnie o numer karty i kod CWC2.


A podobno mój bank odrzuca automatycznie transakcję gdy nie ma pełnego zapytania o ten kod i numer karty.


Wiadomość 9 z 17
ostatnia odpowiedź

Płatności PP

piokrza89
Użytkownik

tomaszhoward, mam ten sam problem co Ty - wyświetla mi komunikat by podać nr karty debetowej, a ja chcę zapłacić z salda konta 😞

Wiadomość 10 z 17
ostatnia odpowiedź