anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

konto na ebay.com ebay.pl ebay.co.uk

w 2005 roku założyłem konto na ebay ale nie pamiętam czy zakładałem konto na ebay.com, czy na ebay.co.uk czy może na ebay.pl. Od kilku lat robię od czasu do czasu zakupy tylko w US. Zaczyna mnie coraz bardziej irytować to, że logując się na ebay.com i przeglądając swoje konto np. historię zakupów, wiadomośći nagle nie wiem dlaczego tak się dzieje, że za którymś razem klikając żeby przejść do kolejnej strony ebay automatycznie mnie przekierowuje z ebay.com na polski odpowiednik - sytuacja mnie irytuje, bo ceny automatycznie wyświetlają się w PLN i sporo informacji jest niewidocznych - dlaczego tak się dzieje i co mam zrobić aby tak nie było? W ustawwieniach kontach identyfikator konta mam w USD i w PLN czy mogę się pozbyć identyfikatora w PLN ? Druga sprawa to narzucone WYMUSZENIa - czyste złodziejstwo jakie stosuje Paypal. Jeszcze rok te,u czy 2lata temu do Paypala miałem podłączone 2 rachunki - konto w PLN i konto walutowe w USD oraz karty debetowe do tych kont gdy robiłem zakupy w US przechodziłem do checkout i wybierałem płatność kartą od konta walutowego w USD i jak płacilem 70usd to z mojego konta walutowego w USD była pobierana kwota 70usd, a teraz jest INACZEJ i nie wiem dlaczego ? po zrobieniu zakupów i wybraniu płatności kartą ji teraz nie ma znaczenia czy wybiorę kartę od konta w PLN czy w USD automatycznie pojawia się kwota w PLN z tym kurewskim zajebanymm przelicznikiem Paypala 0.25 czy 0.26 i automatycznie cena produktów jest wyższa o prowizje PayPala. Czy ktoś z jaśnie państwa może mi w prosty sposób powiedzieć jak nie być zwyczajnie wyruchanym przez Paypal i jak płacić taką kwotę ile kosztuje przedmiot tzn, jeżeli coś kosztuje 200usd to chce zapłacić 200usd a nie kurw. nie wiadomo ILE!? pRZEpraszam za wulgarne i obraźliwe słowa ale zwyczajnie tak reaguje gdy mnie ktoś rucha bez mydła

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

konto na ebay.com ebay.pl ebay.co.uk

W twoim profilu jest info:

 

'Polska

Zarejestrowany jako sprzedawca-firma'

 

wiec moze napierw zalozyles konto na ebay.com a potem przeniosles na ebay.pl i stad te 2 identyfikatory waluty konta sprzedawcy. Moze sie myle, ale majac teraz konto PL z identyfiikatorem PLN, nie aktywujesz z powrotem USD jako waluty do rozliczen konta sprzedwcy, bo tutaj waluta jest PLN albo EUR. Ja tez mam 2 identyfikatory waluty, bo kiedys zmienialem walute konta sprzedawcy.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

konto na ebay.com ebay.pl ebay.co.uk

czy mając walutę EUR możesz przyjmować płatności kartą bez posrednictwa PayPal? czy konieczna jest rejestracja u providera jak payflow?
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

konto na ebay.com ebay.pl ebay.co.uk

i czy jedynym rozwiązaniem w moim przypadku to zamknięcie konta na ebay i paypal i stworzenie nowego konta tylko na ebay.com i następnie podłączenie do tego konta paypala?? to jedyne rozwiązanie żeby za kupioną rzecz za 50usd zapłacic 50usd? a nie 50usd po przeliczeniu przez paypal na PLNy?
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź