anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

10feniks1000
Użytkownik
Jestem nowym użytkownikiem ebay, nawet założyłam sklep z produktami Betterware.I co ?Nic się nie dzieje.Czyżby była tu tylko garstka polaków zaglądająca przypadkiem.Czy też kupujący tak nieufni.
Wiadomość 1 z 96
ostatnia odpowiedź
95 ODPOW. 95

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Ebay to oszuscie wszedzie to moge napisac lepiej tam niekupujcie bo sprzedajacy ofszem lase chce alw nieraczy wyslac przesylki niekupujvie tam bo to pszusci
Wiadomość 71 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

NA 4 kupione produkty dwa nie dotarły a dwa były niesprawne - w dodatkuprzy wysyłce z Chin  czas ochrony za krótki.

Wszystkie 4 transakcje wtopiłem istraciłem kasę - NIGDY WIĘCEJ EBAY,

Wiadomość 72 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Na 4 kupione produkty dwa nie dotarły, a dwa były niesprawne - w dodatkuprzy wysyłce z Chin  czas ochrony za krótki.

Wszystkie 4 transakcje wtopiłem i straciłem kasę - NIGDY WIĘCEJ EBAY,

Wiadomość 73 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Witaj w klubie
Wiadomość 74 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Odpowiedz jest prosta

Są głupi i zafascynowani złodziejskimi portalami aukcyjnymi-wiedzą że to są oszuści ale będą ich wspierać ;czyli sprzedawać i kupować taksamo jak w polityce podziały.

Wiadomość 75 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Dlaczego?

Ponieważ ebay jest całkowicie nieprzydatny kiedy zostaniesz na tym portalu oszukany

Wiadomość 76 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Dla polskich sprzedawców na pewno nie jest korzystny ze względu na w pewnym sensie przychylność dla oszóstów... i zbyt wysokie prowizje pobierane przez paypal.

Natomiast dla kupujących jeśli zachowuje się podstawy bezpieczeństwa jest korzystny, przede wszystkim ze względu na niskie ceny, duży wybór produktów i ochronę kupujących.Jest też system komentarzy.

Allegro się nie umywa, zwłaszcza po wykasowaniu komentarz użytkownikówy, teraz nie wiadomo na kogo się trafi,  większość osób ma tam pusto konto mimo, że na portalu jest od przeszło 10 lat. Dodatkowo sprzedający na allegro zawyżają ceny, tutaj te same przedmioty są 2 a nawet 3 razy taniej. Na allegro kiedy trafi się na złodzieja jest się z góry przegranym, trzeba chodzić na policję, a ta przy niskiej kwocie umarza postępowanie. Na ebay, kiedy obserwuję przedmiot sprzedający (sklep) natychmiast tworzy rabat, na allegro jest odwrotnie, nagle cena wzrasta... często po zadaniu pytań o przedmiot, zdarzało się, że sprzedający podnosił cenę.

Dlaczego więc mało osób korzysta? - myslę, że mają obawy, nie wiedzą jak korzystać, nie znają języka, nie nie potrafią korzystać z paypala... a przede wszystkim jest słaba reklama portalu... no i brakuje polskiej obsługi niestety...

Wiadomość 77 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Karolina, opowiadasz półprawdy.
Wiadomość 78 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Karolinerna, opowiadasz półprawdy. Moje pieniądze odzyskał MBank. PayPal i Ebay miały mnie w okopie, chroniąc oszusta made in Indie z GB.
Wiadomość 79 z 96
ostatnia odpowiedź

Dot.: DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

ja niestety też ....
Wiadomość 80 z 96
ostatnia odpowiedź