anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

10feniks1000
Użytkownik
Jestem nowym użytkownikiem ebay, nawet założyłam sklep z produktami Betterware.I co ?Nic się nie dzieje.Czyżby była tu tylko garstka polaków zaglądająca przypadkiem.Czy też kupujący tak nieufni.
Wiadomość 1 z 96
ostatnia odpowiedź
95 ODPOW. 95

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Parę razy kupowałem na ebayu i zawsze problemy. Ostatnio kupowałem u Chińczyka. Jestem querem i Polakiem. Chińczyk stwierdził, że mnie nie obsłuży. Nie dostałem pełnego zwrotu, a ebaj nie zareagował na tą dyskryminację i rasizm.

Wiadomość 91 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Omijajcie ebay a zwłaszcza chińskich sprzedawców na nim. Zero możliwości wyegzekwowania swoich praw jako kupujący.

Wiadomość 92 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Mała uwaga do "gogowus2013"

 

Nie napisałeś wprawdzie do jakiego kraju sprzedałeś tą odzież.

Generalnie jednak, kupujacy twierdząc że towar (odzież) mimo ze ma wszystkie etykiety ale został wyprasowany żelazkiem nie jest nowy, bo był wyprasowany żelazkiem, MIAŁ RACJĘ !

W wielu krajach (no, może za wyjątkiem Polski) za towar nowy, uważany jest taki, który jest w oryginalnym, nieotwieranym(!) opakowaniu; a dodatkowo istotna jest kwestia gwarancji (czy jeszcze nie minął termin).

 

P.S.:

Natomiast fakt, że "zwykłe" sklepy prasują rzeczy po przymiarkach klientów, oznacza, że taka odzież po przymiarkach powinna być traktowana jako używana (ewentualnie jako "powystawowa"), a nie jako nowa.

Wiadomość 93 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Sam sobie odpowiedz. Nieufność portalu wobec kupujacych , dyskryminacja Polaków jako kupujących.  Otrzymujesz ofertę od sprzedawcy ALE NIE DLA POLAKÓW TA OPCJA . Brak zaufania to wynik ich charakterów " każdy oszust widzi w innym oszusta " na Allegro bez problemu kontakt ze sprzedajacym telefoniczny aby wyjaśnić pytania dotyczące produktu i nikt w wyniku tego nie kupuje dla 2 czy 4 % róznicy w cenie bo to sie nie opłaca po prostu FINANSOWO . Oferty to tylko wiekszość amerykanów potrafi przedstawić z detalami . Reszta to nieporozumienie.  Ponadto 90 % produktów jest dużo droższe niż w EU . Towary z Anglii czy USA to made in China . W EU to góra 40 % . Podwójnie opodatkowują wielokrotnie i pisma , odwołania do tego Poczta Polska swoją marżę narzuca przy dostarczeniu . Ten portal to WIELKA POMYŁKA , AUTOPSJA . ODRADZAM STANOWCZO . Do tego gorzej Polaków traktują niż afroamerykanów w połowie XX wieku . Przestańcie dla wlasnego zysku i spokoju tam kupować . 

Wiadomość 94 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Sprawdź kto jest producentem:)

Wiadomość 95 z 96
ostatnia odpowiedź

DLACZEGO TAK MAŁO POLAKÓW KORZYSTA EBAY.PL

Na UK proszę nie rozmieszać oni nie rozróżniają produktu . Chce kupić oprawki Dolce &Gabbana.  Zadaje pytanie kto jest producentem.  Odpowiedź włosi . Pytam onaczej . Marka włoska tyko gdzie je wyprodukowano we Włoszech czy Chinach . Odpowiedź " a czy to istotne , ja nie wiem " To sprawdź piszę i z  łaską sprawdził , okazało się made in China . Dla nich to nie róznica . To nie idzie do Optyka to mu wyjaśni . To jak garnitur kupiony szyty na miarę u krawca a kupiony w markecie . Skąd to wiem bo kupiłem w USA D&G gdzie na szczęście sprzedawca odpisał mi , że są włoskie a otrzymałem made in China. Rama nie wyważona , zauszniki krzywe i to NOWE oprawki . Angole nie odróżniają albo udają wprowadzając klienta w bład gdzie produkowane są produkty . Sami niech sobie chińszczyzne noszą.  Sprzedawca z USA za to że napisał czarno na bialym, że wloskie  stracił ponad 100 $ + wysyłka i oplaty importowe 23% . 

Tak więc pytać i żądać odpowiedzi na piśmie.  Jeżeli się nie zgadza producent to oszustwo.  W Polsce kupowałem i z powrotem kupuję bo okazało się że są tańsze i made in Italy i widać, czuć jakość . Wyważona rama i proste.  Nie ma problemu z wstawieniem szkieł progresywnych i leżą jak powinny co wpływa na jakość patrzenia . To czy warto ryzykować każdy sam zdecyduje . Najśmieśniejsze ze na OLX te same o 50% taniej nowe . 

Wiadomość 96 z 96
ostatnia odpowiedź