anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Ze względu na to iz znalazłem tutaj kilka wątków dotyczących zażaleń na serwis allegro.pl rozumiem iż jest tutaj wielu poszkodowanych przez ten serwis i niewiedzą co robić.Do administratora ebaj.pl staram się tylko pomóc kilku osobom które straciły to na co być może pracowały kilka lat tak jak ja, tylko przez poczucie wyższości administracji allegro. Do wszystkich osób poszkodowanych przez serwis Allegro.pl. To że administracja allegro myśli że jest bezkarna i że robią czasami to co im się podoba wcale nie znaczy że mają rację. Wszystkim osobom poszkodowanym przez zespół allegro.pl proponuję zgłosić sprawę do Biura Ochrony Konkurencji i Konsumenta opisując ją dokładnie i podkreślając iż twój przypadek nie jest jedynym wyjątkiem nadużyć kompetencji przez administracje allegro i reprezentujesz na swoim przykładzie zbiorowy interes konsumentów. Jeżeli zostanie zgłoszona odpowiednia ilość zażaleń na allegro i zostaną one potwierdzone, może ono skończyć jak pewna firma telekomunikacyjna za swoje wyczyny. Można też zgłosić sprawę Rzecznikowi Praw Konsumenta on wtedy pomorze sporządzić wniosek do sądu. Co do osób popierających ten serwis też miałem pozytywne zdanie o zespole allegro dopłuki nie udowodniłem im że się mylą w pewnej kwestii, wtedy żeby mieć pretekst do blokady mojego konta zablokowali konto mojego brata i twierdzili że jest ono moim kontem, nie byli w stanie mi tego udowodnić ponieważ brat i ja działaliśmy legalnie na Allegro. Dodam że miałem dość długi staż i doświadczenie na allegro.
Moje byłe konto na allegro to nightman_666 dla uściślenia jakby ktoś dopatrzył się że konto ufol_2004 to też moje konto, miałem pozwolenie od serwisu na prowadzenie konta Nightman_666.
Wiadomość 1 z 46
ostatnia odpowiedź
45 ODPOW. 45

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

jabko11
Użytkownik
mi też zablokowali konto za nic koleś sprzedał mi nie sprawny towar mimo to wystawilem pozytywa z opisem towar uszkodzony za co od frajera dostalem negatywa i postarał sie żeby zablokowali mi konto pisze do nich dziesiątki e-maili i nic mają mie w dupie odpisali że konto zablokowane i nieodblokują nie podali przyczyny bo zadnej nie bylo CO ROBIĆ CZY TE CWANIACZKI Z ALLEGRO SĄ PONAD PRAWEM???X-(
Wiadomość 41 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

omijac aledrogo - sam nie uzywam i mam sie dobrze kupujac tutaj
Wiadomość 42 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

wellmix2007
Użytkownik
witam widzę że nikt z osób na forum nie został oszukany na ebyu na allegro konto oszusta zostaje zawieszone ale są widoczne komentarze na jego koncie. Na ebaju zamyka się konto sprzedawcy i czyści konta oszukanych z historii uczestniczenia w aukcjach oszusta tematu nie było. Tydzień trwało od powiadomienia administrację serwisu że sprzedający .... to oszust, do zablokowania jego konta. Na allegro po pierwszym monicie ktoś z administracji interesuje się tematem.
Wiadomość 43 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

omijać alledrogo, a jeśli już musisz korzystać to olewaj ich upośledzony regulaminek oraz pracownisiów 😄
Wiadomość 44 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

Nie pisz bzdur, wiele razy zostaliśmy oszukani, w swojej wypowiedzi zapomniałeś dodać, że to ebay za pośrednictwem paypal dysponuje pieniędzmi kupującego a zarazem sprzedającego przez XX dni (nie pamiętam ile) i bez udziału Policji, cyrków itp sprawa na najwyższym poziomie jest załatwiona. To prawda, trwa to długo ale zawsze pozytywnie. Jako kupujący, nigdy nie przegraliśmy z nieuczciwością, więc proszę, nie pisz bzdur, bo allegro od dawna omijam, bo tak naprawdę zero pomocy, oni tylko konto zablokują a reszta to sprawa na Policji, więc tak naprawdę ten ich cały system ochrony kupującego do pięt nie dorasta temu co stworzył ebay+paypal

 

Wiadomość 45 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!


Przez 2 miesiące wywiwazywalem się
- wysyłałem zakupione produkty
- opłacałem z własnej kieszeni koszta transportu
- płaciłem regularnie prowizje dla Allegro
Pomimo że Allegro mi nie płaciło pomiędzy
Wiedząc że 1-go a raczej 2-go ponieważ 2-gi był dniem wolnym. Przy pomocy pracownika z Allegro uporałem się że wszystkim z dniem 1-go co potwierdził pracownik Allegro że zdążyłem. A jeśli będą problemy to pomoże mi. Dpełniałem wymogi że nie przekraczałem kwoty 800 zł. więc czekałem spokojnie na środki że dostarczy listonosz, po 9 dniach braku pieniędzy przez listonosza. Napisałem to Allegro co się dzieje.
Otrzymałem odpowiedź 10-go że mam przekroczoną kwotę 800 zł a w tym przypadku nie wypłaca mi pieniędzy, - zaraz jak mam, jakim cudem mam. Okazało się że pracownik Allegro przetrzymał celowo na drugi dzień, że zgłoszeniem, żeby pieniądze nie zostały przekazane na pocztę.
A przez 9 dni kwota przekroczyła 800 zł i poinformował mnie pracownik Allegro że nie otrzymam pieniędzy gdyż jest ponad 800 zł. Że jedynie mogą wypłacić na konto. Więc udostępniłem konto syna z którym mamy ten sam adres zamieszkania i na tym koncie syn dopisał mnie że mam pełnomocnictwo do korzystania i zarządzania kontem co bank udokumrntowal i wszystkie instytucje w Polsce tolerują to. Jedynie jakiś pracownik Allegro na swoje widzimisię żeby mi dokuczyć, ma **bleep** na decyzję banku i zamiast to sprawdzić w banku to zmusza mnie że mam założyć na siebie konto inaczej nie otrzymam pieniędzy. Żyjemy w wolnym kraju i żaden pracownik ALLEGRO nie ma takiego prawa na swoje prywatne widzi misie szantażować mnie że jak nie wykonam jego polecenia to nie zwróci mi pieniędzy. Wystarczy że posiadam zgodę syna i banku na pełnomocnictwo korzystania i dysponowania kontem . Czy pracownik Allegro jest nad bankami, czy jakiś tam pracownik Allegro posiada prawo zmiany decyzji Banku. Może raczej pracownik ALLEGRO ma profity za zmuszanie łudzi do zakładania kont pod szantażem.
Jeśli jest taki pracownik jest to proszę więc niego wyciągnąć konsekwencje ponieważ wyrabia złą opinię dla Allegro.

Wiadomość 46 z 46
ostatnia odpowiedź