anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Ze względu na to iz znalazłem tutaj kilka wątków dotyczących zażaleń na serwis allegro.pl rozumiem iż jest tutaj wielu poszkodowanych przez ten serwis i niewiedzą co robić.Do administratora ebaj.pl staram się tylko pomóc kilku osobom które straciły to na co być może pracowały kilka lat tak jak ja, tylko przez poczucie wyższości administracji allegro. Do wszystkich osób poszkodowanych przez serwis Allegro.pl. To że administracja allegro myśli że jest bezkarna i że robią czasami to co im się podoba wcale nie znaczy że mają rację. Wszystkim osobom poszkodowanym przez zespół allegro.pl proponuję zgłosić sprawę do Biura Ochrony Konkurencji i Konsumenta opisując ją dokładnie i podkreślając iż twój przypadek nie jest jedynym wyjątkiem nadużyć kompetencji przez administracje allegro i reprezentujesz na swoim przykładzie zbiorowy interes konsumentów. Jeżeli zostanie zgłoszona odpowiednia ilość zażaleń na allegro i zostaną one potwierdzone, może ono skończyć jak pewna firma telekomunikacyjna za swoje wyczyny. Można też zgłosić sprawę Rzecznikowi Praw Konsumenta on wtedy pomorze sporządzić wniosek do sądu. Co do osób popierających ten serwis też miałem pozytywne zdanie o zespole allegro dopłuki nie udowodniłem im że się mylą w pewnej kwestii, wtedy żeby mieć pretekst do blokady mojego konta zablokowali konto mojego brata i twierdzili że jest ono moim kontem, nie byli w stanie mi tego udowodnić ponieważ brat i ja działaliśmy legalnie na Allegro. Dodam że miałem dość długi staż i doświadczenie na allegro.
Moje byłe konto na allegro to nightman_666 dla uściślenia jakby ktoś dopatrzył się że konto ufol_2004 to też moje konto, miałem pozwolenie od serwisu na prowadzenie konta Nightman_666.
Wiadomość 1 z 46
ostatnia odpowiedź
45 ODPOW. 45

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

cezcez_pl
Użytkownik
Sprawa cały czas trwa.
Wiadomość 11 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Cóż nie będę się od razu poddawał, uważam że skoro biuro zaczęło ścigać pewną firmę telekomunikacyjną która również jest monopolistą to znaczy że nie wszyscy w Polsce są jeszcze sprzedani, może przy współpracy osób poszkodowanych uda się coś osiągnąć z allegro.Tym bardziej że QXL łamie nagminnie prawa konsumentów chodziażby nie dając im mozliwości reklamacji co jest ścigane przez ten Urząd. Proponuję nie osądzać sprawy z góry tylko poczekać na odpowiedź z UOKiK. Gdy tylko dostanę odpowiedź zaraz ją opublikuję.
W miedzy czasie trzymam kciuki i życzę szybkiego i pozytywnego zakończenia sprawy z QXL.
Wiadomość 12 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

cyt. ... to znaczy że nie wszyscy w Polsce są jeszcze sprzedani

... w rzeczywistości oznacza to , że jeszcze nie określili swojej ceny .

... , a walczyć o swoje warto i trzeba , zawsze i wszędzie .
Wiadomość 13 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

tekenxp
Użytkownik
Też jestem poszkodowany i niemam zamiaru już nic tam kupować i innym też tak radze. Allegro stworzyło regulamin którego samo nie prestrzega co udowodniłem im trzy razy w zwiazku z tym zablokowali mi konto he he frajerzy. Sami podcinają gałąż na której siedzą. Nie polecam kożystania z ich usług
Wiadomość 14 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

tekenxp
Użytkownik
A najlepsze jest ich allegro cafe. Gostki którzy tam odpowiadają to w 90% pracownicy allegro. Skąd to wiem? Bo znają szczegóły o których im nie mówiłem a jednak się wymckło he he
Wiadomość 15 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

cezcez_pl
Użytkownik
Nie polecam kożystania z ich usług

A na czym polega kożystanie?
Wiadomość 16 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

tekenxp
Użytkownik
DR.Miodek? No i co? Ty się nigdy nie mylisz? Jak nic nie robisz to na bank nie
Wiadomość 17 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

Korzystać należy ze słownika poprawnej polszczyzny z allegro nie koniecznie.I wiemy skąd się biorą problemy niektórych "niedocenionych" literatów i malkontentów. Oprócz czytania wpisów na forum zabrakło im czasu na czytanie regulaminu nie wspominając już o książkach nawet tych dla dzieci.
Ze swojego doświadczenia z allegro wiem że reagują późno na zaistniałe problemy ale dzięki mojemu przypadkowi zmienili część regulaminu dot. wpisu na stronie o mnie i wymoderowali część obraźliwego komentarza.Przedstawiłem im odpowiednie artykuły z Kodeksu Karnego gdzie pokazałem że i oni są odpowiedzialni za takie treści.Wszystko trwało kilka dni ale dopiąłem swego.
A co do kilku kont na allegro o też takowe posiadam i do tej pory funkcjonują.
Wiadomość 18 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

tekenxp
Użytkownik
Aż dziwię się, że Ci się udało!
Ty samotny rycerz ze słownikiem poprawnej polszczyzny w jednym ręku i klawiaturą w drugiej, wielki indywidualista pokazałeś całej naszej hołocie ilesz dobrego warte są twoje uczynki.
Imponujące! Dziękujemy ci za to i postaramy się odwdzięczyć.
Ps. Czy się chwalisz czy się żalisz? Bo nie zakumałem
Wiadomość 19 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

auto_joker-pl
Użytkownik
tekenxp 14-cze-08 08:16 CEST 18 z 18

Ps. Czy się chwalisz czy się żalisz? Bo nie zakumałem ...


okres godowy żab już się zaczął, wiec zamiast rękę ćwiczyć lec do stawu kumkać. moze cos sie napatoczy 😉
Wiadomość 20 z 46
ostatnia odpowiedź