anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Ze względu na to iz znalazłem tutaj kilka wątków dotyczących zażaleń na serwis allegro.pl rozumiem iż jest tutaj wielu poszkodowanych przez ten serwis i niewiedzą co robić.Do administratora ebaj.pl staram się tylko pomóc kilku osobom które straciły to na co być może pracowały kilka lat tak jak ja, tylko przez poczucie wyższości administracji allegro. Do wszystkich osób poszkodowanych przez serwis Allegro.pl. To że administracja allegro myśli że jest bezkarna i że robią czasami to co im się podoba wcale nie znaczy że mają rację. Wszystkim osobom poszkodowanym przez zespół allegro.pl proponuję zgłosić sprawę do Biura Ochrony Konkurencji i Konsumenta opisując ją dokładnie i podkreślając iż twój przypadek nie jest jedynym wyjątkiem nadużyć kompetencji przez administracje allegro i reprezentujesz na swoim przykładzie zbiorowy interes konsumentów. Jeżeli zostanie zgłoszona odpowiednia ilość zażaleń na allegro i zostaną one potwierdzone, może ono skończyć jak pewna firma telekomunikacyjna za swoje wyczyny. Można też zgłosić sprawę Rzecznikowi Praw Konsumenta on wtedy pomorze sporządzić wniosek do sądu. Co do osób popierających ten serwis też miałem pozytywne zdanie o zespole allegro dopłuki nie udowodniłem im że się mylą w pewnej kwestii, wtedy żeby mieć pretekst do blokady mojego konta zablokowali konto mojego brata i twierdzili że jest ono moim kontem, nie byli w stanie mi tego udowodnić ponieważ brat i ja działaliśmy legalnie na Allegro. Dodam że miałem dość długi staż i doświadczenie na allegro.
Moje byłe konto na allegro to nightman_666 dla uściślenia jakby ktoś dopatrzył się że konto ufol_2004 to też moje konto, miałem pozwolenie od serwisu na prowadzenie konta Nightman_666.
Wiadomość 1 z 46
ostatnia odpowiedź
45 ODPOW. 45

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

tekenxp
Użytkownik
Z autopsji to wiesz? Czy może jesteś księdzem? Oni udzielają porad na tematy, o których z założenia nie mają pojęcia 🙂
Wiadomość 21 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

auto_joker-pl
Użytkownik
dla Ciebie mogę byc nawet księdzem 🙂
Wiadomość 22 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Witam wszystkich dzisiaj dostałem odpowiedź z UOKiK oczywiście pozytywną, także zachęcam osoby poszkodowane przez system obsługi klijęta do zgłaszania spraw.
Pozdrawiam
Wiadomość 23 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

cezcez_pl
Użytkownik
Wklej to pismo.
Wiadomość 24 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Pismo wyślę wieczorem, ale jest tam zaznaczone "Prezes UOKiK rozwarzy mozliwość podjęcia działań w ramach ustawowych kompetencji" :). Wiadomo że zanim coś zrobią muszą najpierw sprawdzić czy to co napisałem się zgadza:)
Wiadomość 25 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

cezcez_pl
Użytkownik
To już nie wklejaj 🙂
Wiadomość 26 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Jak zwykle negatywnie nastawiony... :), spokojnie wszystko jest na bardzo dobrej drodze jeżeli nie odrzucili mojego pisma i piszą że moje informacje zostaną szczegółowo przeanalizowane to co chyba wszystko jest ok.
Wiadomość 27 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

tekenxp
Użytkownik
Długo czekałeś na odpowiedz? Bo też wysłałem już kilka dni temu i narazie cisza
Wiadomość 28 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

tekenxp
Użytkownik
Chyba że chodzi ci o to standardowe pisemko które przychodzi prawdopodobnie z automatu.Bo takie to dostałem a poza tym narazie cisza
Wiadomość 29 z 46
ostatnia odpowiedź

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

ufol_2004
Użytkownik
Sorki że nie mogłem dzisiaj tego wklejić, mam za dużo roboty. Postaram się jutro znaleźć chwilę i wkleję to pismo, wtedy porównamy. Jednak mi się wydaje że wszystko jest na dobrej drodze i wcześniej czy później na QXL zostanie nałożona kara.
Wiadomość 30 z 46
ostatnia odpowiedź