anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego e-karta z mbanku nie działa ???

monic-love
Użytkownik

Witam,


Chciałbym założyć kilka kont ebay aby móc sprzedawać na kilku zagranicznych kontach. Do tej pory mam jedno konto ebay z e-kartą z mbanku, która działa poprawnie i została dodana. Teraz zamówiłem druga podobną karte z mbanku ale pojawia się komunikat iż ta karta została odrzucona przez bank. Nie wiem o co może chodzi ??? A może ktoś zna jakiś dobry bank gdzie wyrobienie i utrzymanie takich kart jest w miarę tanie i bez problemu można je dodać do konta Paypal ???


Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Re: dlaczego e-karta z mbanku nie działa ???

dkamieniak
Użytkownik

Sprawdź czy limit do karty nie masz ustawiony na 0 dla transakcji internetowych. Domyślnie karty mbanku są tak ustawione i wtedy są takie objawy. Limit możesz zmienić przez internet.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: dlaczego e-karta z mbanku nie działa ???

o ile tą kartą można płacić w necie i ma 3 ostatnie cyfry za paskiem magnetycznym


 


ja używam kart z inteligo, do jednego konta mam Visa Electron, a do drugiego Mastercard PayPas


 


otwarcie, prowadzenie, przelewy 0 zł, karta/y za 0 zł pod warunkiem, że się nią zapłaci w sklepie 100 zeta/miesiąc

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: dlaczego e-karta z mbanku nie działa ???

Mogę Ci sprzedać plastikowe karty VISA  lub MasterCard BREc Banku. Doskonale sprawdzają się do płatności w necie jak również w realu. Doładowanie z mBanku dochodzi w 15 minut. Jak masz jakieś pytania to wal smiało.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź