Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Dane do wpłaty EBAY.DE

Witam.Nie sprzedawałem nigdy na Ebay'u zagranicznym przedmiotów.Czy wie ktoś może jakie dane bankowe podaje niemiecki Ebay w celu uregulowania prowizji za przedmiot?Czy jest to typ konta : IBAN,SWIFT czy jeszcze coś innego? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 75 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

100 pierwszych aukcji za free ebay com

WitamPrzez ostatni okres kilkadziesiąt aukcji na początku miesiąca wystawianych na ebay com miałem za free a wystawiałem z ceną wywoławczą większą jak 0,99$. W tym miesiącu tego nie mam dlaczego? Czy to była jakaś promocja?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 42 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż poza UE

Pomóżcie proszę! Dzisiaj po odbytej blisko godzinnej rozmowie z Przedstawicielem ds Kluczowych Klientów pewnej firmy kurierskiej jestem szczerze załamany. Konkretna, rzeczowa rozmowa i facet otworzył trochę mi, laikowi oczy. Rzecz przedstawia się nas...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 580 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Utworzenie sklepu dla ebay.pl i ebay.com

Witam mam taki problem Moim celem jest wystawianie produktów w sklepie w ebay.com (store), posiadam polskie konto i sklep w nim założony. Chciałbym teraz wystawiać produkty w $ w amerykańskim ebayu, jak to zrobić? Dodam że jak przechodzę w zakładkę M...

Jak używać opcji wyświetlania aukcji w zagranicznych serwisach

Czy ktoś mógł mi wytłumaczyć jak mogę wystawić przedmioty aby były widoczne na wielu ebay. Przeczytałem na forum i pomoc ale nadal nie wiem jak to się robi ponieważ nie mam dostępu do opcji wyświetlania na wielu aukcjach. Wiem że temat był poruszany ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący z Malezji

Witam, sprzedałem przedmiot kupujacemu z Malezji , po 4 dniach poinformował mnie że zapłaci za 35 dni bo zgubił kody od karty . Jednoczesnie zakupił inny przedmiot dzień później niż u mnie i dostał już za niego pozytywa ... Czy moge go "olać" i skorz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem na ebay.co.uk

Witam! Ostatnio wystawiłem na Ebay.co.uk markowe buty i aukcja została usunięta i to dwa razy. Czy ktoś wie może dlaczego tak się dzieje? O co im chdzi? Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 80 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Na co zwrócić uwagę sprzedając zagranice ?

Witam zamierzam w niedalekiej przyszłości sprzedać kilka przedmiotów , chce je wystawić na uk . Między innymi jest to procesor wart ponad 1000zł tak więc niechciałbym sie uczyć na własnych błedach  i chcę zaczerpnąć waszych porad i spostrzeżeń . Auk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 82 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Komentarze

Witam W jaki sposób można "uprywatnić" tylko jeden z komentarzy - tak aby reszta była widoczna ? Widzi się, że robią to kupujący dla jednego ze swoich nabytków, ale jak to zrobić jako sprzedający dla wybranego jednego sprzedanego przedmiotu ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Negatywny komentarz - wyłudzenie

Witam Dnia 18.01 sprzedałem przedmiot do USA. Dnia 19.01 otrzymałem płatność i wysłałem przedmiot. Dnia 28.01 dotarł do odbiorcy ale nie został odebrany. Odbiorca chce zwrotu pieniędzy twierdząc że nie będzie czekał 3 tygodni, że nie jestem punktualn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Osiągnięto limit sprzedaży. POMOCY!

Witam, Próbowałam wystawić swój przedmiot na ebay.co.uk oraz ebay.de. Na obu portalach po utworzeniu aukcji pojawiał się komunikat coś w rodzaju przepraszamy ale twoja aukcja nie może być wystawiona na stronie ebay.de obowiązuje limit 100 sprzedaży p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 453 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań