Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jakie podać terminy doręczeń paczek

Witam jakie podać terminy doręczeń paczek zagranicznych? Podaję tyle co poczta czyli trzy dni dla Europy i 5 dla reszty świata, ale z tego co zauważyłem do niektórych krajów paczka rzeczywiście dochodzi w tym terminie(UK, Austria, Słowenia, Finlandia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de (komentarze)

Zweryfikowałem konto ebay z paypalem i utworzyłem aukcje na ebay.de ale jak chciałem ja wystawić to pojawił się taki komunikat: " Wichtiger Hinweis für Verkäufer:Leider können Sie zum jetzigen Zeitpunkt nicht international verkaufen. Um international...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 201 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

Jak w temacie-nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu po zmianach 1 maja.Czuy ktos ma podobny problem? Jak go rozwiazac? komunikat uniemozliwiajacy: You can not submit your listing due to the following problems You're almost done with your lis...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 791 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

komunikat ebay.de

konto założyłam w Polsce, kiedy się przeniosłam do Niemiec to sprzedawałam i kupowałam na ebay.de. Dziś jednak jak wystawić chciałam kilka rzeczy wyskoczył mi taki komunikat :Sie können Ihr Angebot aufgrund folgender Probleme nicht senden Sie dürfen ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

witam:) Od paru lat kupuje na ebay'u, ale zamierzam sprzedać niepotrzebne mi rzeczy:) nie będzie to stały handel raczej okazjonalnie wystawianie zalegających w szafkach ciuchów, płyt czy odtwarzaczy mp3/4, zatem mam pytania początkującego: 1. Posiada...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 273 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

rejestracja na ebay.de

Założyłam konto na ebay de - konto firma. Po otrzymaniu kodu weryfikacyjnego próbowałam wystawić aukcję jednak serwis wymaga bym podała nr konta lub karty zarejestrowanego w Niemczech. Pomocy jak to obejść? Czy zrobiłam bład? Bo miałam najpierw zajej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1042 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USA, wysylka listu poleconego do P.O BOX ?

Witam, sprzedaję przedmioty do stanów zjednoczonych.Dzis dostałem zapytanie czy możliwe jest wysłanie do amerykanskiej skrytki pocztowej. przedmioty wysyłałem listem poleconym priorytetowym.teoretycznie potrzebny jest podpis przy odbiorze, listu pole...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

O co tu biega wystawienie aukcji

Witam chciałem wystawić aukcje na ebay uk ale pojawia mi sie komunikat o poniższej treści dodam jest to jednany aukcja na zagranicznym eBay ??? You cannot submit your listing due to the following problemsYou've reached your international selling allo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 256 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep eBayowy

Witam, Rozpoczynam sprzedaż w serwisie ebay.co.uk i oczywiście dotarłem do momentu pierwszej przeszkody czyli limitu sprzedaży 10 produktów. W celu zdobycia pozytywnego feedbacku i historii sprzedaży, planuję wystawić produkty na ebay.pl (jak rozumie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

supersprzedawca

Witam, spełniam wszystkie kryteria dla Bronz SpuerSprzedawca tzn. odpowiedni wolumen kwotowy i ilościowy oraz pozostałe kryteria. W jakim czasie pojawi się stosowny znaczek? Lub może trzeba go gdzieś odznaczyć by się pojawiał? Czy może te kryteria tr...

Skleb ebay na uk pytanie do znawców

Witam Mam pytanie mając sklep na ebay pl wystawiając aukcje na ebay uk nie mogę wysteawić na 30 dni dlaczego ? Ponadto dodam że mam tylko 8 pozytywów . Czy na ebay uk muszę zakładać nowy sklep i płacić dodatkowy abonament

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 57 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Od 3 lat Poczta Polska nie ma priorytetów w Europie

Poczta Polska od 3 lat nie realizuje listów i paczek drogą lądową,wszystko jest posyłane samolotem.Niezależnie czy zapłaciłeś za priorytet czy ekonomiczny.Ten kto dopłacał do priorytetu tracił,klient tracił wszyscy tracili,nic nie zyskiwali. Insza in...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1495 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań