Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rejestracja, login z sprzedaż zagraniczna.

Witam Wszystkich, Dosłownie parę dni temu zarejestrowałem się na ebay-u. Mam pytanie natury technicznej. Jeżeli chciałbym sprzedawać swoje produkty, przedmioty powiedzmy w UK czy gdziekolwiek indziej w Europie to muszę rejestrować się od nowa w wybra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podejmę współpracę z doświadczonym sprzedawcą.

Witam, szukam doświadczonych sprzedawców do współpracy, posiadam towar, w najlepszej cenie w Polsce. Nie znam niemieckiego ebay'a dlatego chętnie podejmę współpracę z doświadczonym sprzedawcą. Możemy działać na zasadach dropshipping'u lub w jakiejkol...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit na ebay.de o co kaman?? :)

Witam  juz od 2 miesiecy nie moge nic na ebay.de wystawic bo wyskakuje komunikat tlumacz google: Ważna informacja dla Sprzedającego:Został osiągnięty limit dla żeglugi międzynarodowej Na każdym międzynarodowym serwisie eBay każdego sprzedać 10 produ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1962 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż gier na ebay.de

Witam Mam pytanie Sprzedaję jako firma gry komputerowe w formie elektronicznej (klucze). Sprzedaż taka na polskim ebay jest zabroniona. Czy posiadając konto firmowe na polskim ebayu mogę bez problemu sprzedawać na ebay.de? Czy będą jakieś trudnośći? ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 306 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kiedy eBay zacznie chronić sprzedających....

... przed "debilami"? Sory za wyrażenie ale ja już po prostu nie mogę. Użytkownika kupił wczoraj odemnie przedmiot. Wysyłka Polska - Rosja. Dzisiaj pisze mi wiadomość czy napewno wysłałem przedmiot bo on sprawdzał rano skrzynke i nic tam nie było. Dl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 147 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

50 darmowych aukcji na ebay com.

Witam.Korzystałem z opcji 50 darmowych aukcji,aż dziś wyświetla mi się komunikat,że nie mogę wystawić następnej aukcji ponieważ wykorzystałem limit sprzedanych 10 przedmiotów,lub na kwotę 500$.w ciągu 30dni-miesiąca.Zaznaczam,że nie sprzedałem 10 prz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 808 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada na ebay UK

Od tygodnia nie mogę wystawić żadnej aukcji na Ebay UK wyświetla się komunikat żeby zamienić konto prywatne na biznesowe,czy angole wprowadzili jakieś ograniczenia w wystawianiu aukcji dla prywatnych kont? czy wie ktoś coś na ten temat ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 385 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomocy! Nie mogę wystawić kolejnego przedmiotu na ebay.de

Wystawiłam pierwsze przedmioty na niemieckim ebay'u i nagle wyskoczył mi komunikat: Wichtiger Hinweis für Verkäufer:Sie haben Ihr Limit für den internationalen Versand erreichtSie können auf jeder internationalen eBay-Website jeweils 10 Artikel verka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit sprzedażowy

Witam Mam limit sprzedażowy 750 funtów, mam wystawione parę aukcji licytacji gdzie cena za przedmioty przekroczy na pewno ten limit. Co w takim przypadku zrobić ? Pozdrawiam PS Wczoraj automatycznie zmienili mi limit z 650 na 750 funtów.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wrocław zapytanie o sprzedaż

Witam. Jestem tutaj nowy , właśnie założyłem konto ,chcę przenieść sprzedaż z aledrogo na bardziej ludzki serwis , ale im bardziej wczytuję się w wasze posty ,tym więcej mam wątpliwości i chciałbym zapytać czy któryś ze sprzedających na tym forum z d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wrocław zapytanie o sprzedaż

Witam . Jestem tutaj nowy ,właśnie założyłem konto ,myślę o przejściu z aledrogo na bardziej ludzki serwis aukcyjny , ale im bardziej w czytuję się w wasze posty , tym więcej mam wątpliwości, i chciałbym zapytać czy któryś z szanownych kolegów lub ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 26 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tanie przesyłki Niemcy

Witam, Poszukuje tanich przesyłek do Niemiec. Czy zna ktos jakieś firmy godne polecenia. Z reguły będę wysyłam paczki o wadze od 10 do 30 kg maks, ilość przesyłek ok. 100 paczek w miesiącu Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 510 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

Witam,Mam konto założone na ebay.de.Jak narazie tylko kupowałem, ale chciałbym zacząć sprzedawać głównie do Niemiec.Aby sprzedawać muszę założyć Paypal. Jeszcze nie założyłem. Chcę zaoszczędzić na przeliczniku walut. Mam konto internetowe w euro w Po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1286 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na kilku kontach

Witam Posiadam dwa konta jedno prywatne i jedno firmowe jakiś czas sprzedawałem na firmowym a teraz sprzedaję na prywatnym. Czy jest możliwość i czy można sprzedawać równocześnie na dwóch kontach ebay na zagranicznych stronach ?? Czy nie będę miał za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 155 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań