anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wystawienia na ebay.co.uk

fotomil
Użytkownik

Witam.


 


Jestem początkującym użytkownikiem ebay.pl. Wystawiłem już aukcje na tymże serwisie po polsku i w języku Angielskim. Niestety w przypadku polskiego e-baya jest on dosyć biedny i na 99,9 % nikt tych aukcji nie znajdzie (nawet jesli zaznaczoną mam wysylke na całym świecie i w Europie). Spróbowałem więc wystawić aukcje na ebay.co.uk, ale wyskakuje taki oto komunikat:


You've reached your selling limit on the UK eBay site.


On the UK eBay site you can sell up to 100 items per month...


 


Pózniej doczytałem o ograniczeniach odnośnie wystawianiu na zagranicznych stronach ebay. Czy ten komunikat wyżej to właśnie komunikat, który pojawia się w przypadkach początkujących użytkowników, czy może zrobiłem jakis inny błąd (mam zweryfikowane konto PayPal, zresztą wszystkie warunki co do wystawiania w Polsce już spełniłem)?


 


Jeśli mam spełnić ograniczenia: 10 opinii/komentarzy + 3 miesiace od sprzedaży przedmiotu, jak to zrobić na ułomnym polskim e-bayu? Wystawiam ćwieki, na które jest teraz światowy popyt, ale tutaj nawet nikt nie potrafił przetłumaczyć kategorii "rękodzieło" - ang. crafts, co za tym idzie nie ma tej kategorii na e-bay.pl ...


 


Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Brak możliwości wystawienia na ebay.co.uk

Cos niedopiete w oprogramowaniu, mocno mi sie wydaje, bo nie ma sensu.


Podobny problem jest opisany tutaj:


http://community.ebay.pl/topic/Sprzedawanie-Za-Granic%C4%99/Limit-Na-Ebayde/20000000066


 


ze stazem bedzie latwiej...


A jak zobyc komentarze?


Moge zasugerowac sprzedaz tego co komentarze przyniesie

**************************************
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości wystawienia na ebay.co.uk

Jesli nie masz uzbieranych komentarzy to niestety kariery na innych eBay'ach nie zrobisz, musisz popracowac na polskim eBay'u.



Popatrz na wystawiony przeze mnie towar. W wiekszosci to sa bezwartosciowe rzeczy, ale wczesniej czy pozniej ludzie kupuja, glownie z zagranicy.



Kluczem jest tu ilosc i roznorodnosc.



Pozdrawiam i zycze powodzenia.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości wystawienia na ebay.co.uk

dreamclothes.2012
Użytkownik

hej, może wystawić kilka nie potrzebnych rzeczy z garażu tak żeby tylko sprzedać i dostać kilka opinii??. Tylko co jeżeli podczas licytacji suma wszystkich przedmiotów przekroczy limit 240euro?? zamkną aukcje czy wszystkie sie zakończą i wtedy ograniczenia??


ewentualnie można zadzwonić do obsługi w uk i podać swój login z allegro i wtedy też to ma jakiś wpływ na zwiększenie limitu sprzedaży.


Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości wystawienia na ebay.co.uk

o info z allegro zapomnij, nikogo to nie interesuje



jesli przekroczysz limi to po prostu nie bedziesz mogl wystawiac nowych aukcji do zakonczenia biez. miesiaca.



dokladnie wystawiaj niepotrzebne rzeczy, dzieki temu uzbierasz troche komentow.



pozdrawiam

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź