Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Aukcja zakończona - kupno od osoby zza granicy? Podejrzana wiadomość?

Witam.Po raz pierwszy spotykam się z tego typu sytuacją i jestem zielony w temacie. Wystawiłem ogłoszenie ws. sprzedaży kamery cyfrowej, z opcją wysyłki na terenie Polski. W nocy ogłoszenie zmienilo status na Sprzedane, dostałem wiadomość od osoby z ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 240 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Manager wysyłek opcja Sprint

Przestarzegam wszyskich przed ta opcją. Skusiła mnie niska cena. Po pierwsze napisane jest że jest śledzenie przesyłki. Niestety nie ma dopiero gdy paczka wyląduje w Niderlandach to paczki sa zeskanowane. Zero informacjii. Zero pomocy. Moja przygoda ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 108 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROWIZJA EBAY.CO.UK

Witam,Konto mam założone na ebay.pl, docelowo będę wystawiał na ebay.com.uk. Wystawiając aukcje podaje VAT, jaki obowiązuje dlatego produktu w PL (8%), a przesyłka jest na VAT 23%. Ebay ponieważ mam kontro firmowe i zarejestrowany NIP będzie pobierać...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de darmowe wystawianie

Witam,Od dwóch miesięcy zniknęło mi automatyczne przydzielanie promocji na wystawianie ofert w ebay.de za darmo 40 aukcji. Jak to z powrotem włączyć? Miałam włączoną jakaś dodatkową promocję ze 0% prowizji na miesiąc na nowe aukcje i od tamtej pory z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 278 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie na ebay.co.uk

Mam kilka pytań ale najpierw opisze swoją sytuacje.Założyłem konto na ebay.pl i zamierzam zebrać te 10 komentarzy i czekać 90 dni żyby móc sprzedawać towary za granice, ale mam kilka pytań:1. Czy jeśli zaloguje sie na ebay.co.uk z konta utworzonego w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 25013 Wyświetlenia
  • 21 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ROZLICZANIE I OPŁATY EBAY

Witam, Jestem nowy i przeliczam sobie wszystko przed wejściem na ebay. Pozostało mi kilka niewiadomych :1. Konto mam założone na ebay.pl, docelowo będę wystawiał na ebay.com.uk. Wystawiając aukcje podaje VAT, jaki obowiązuje dlatego produktu w PL (8%...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 152 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwolnienie vat a sprzedaz w innych krajac UE

Pytalem juz chyba na kazdym forum biznesowym jakie znam i nigdzie nie otrzymalem odpowiedzi. Nie zaszkodzi zapytac tez tutaj. Czy prowadzac sprzedaz internetowa tylko i wylacznie na rzecz osob fizycznych, nie prowadzacych dzialalnosci gospodarczej, m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 472 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prywatna sprzedaz na ebay uk a podatki

Sprzedaje od jakiegoś czasu przedmioty na ebay uk łączna suma za sprzedane przedmioty przekroczyła już 6000$. I teraz mam pytanie, czy będę musiał zapłacić podatek, a jeśli tak to w jaki sposób? Jest wiele takich tematów na forum ale wiekszosc to jak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 512 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do Niemiec

cześćwystawiłem na ebay.pl przedmiot z opcją wysyłki za granicę. Ale jedyna opcja to Europa + Wielka Brytania.A chciałbym jedynie wysyłać do Niemiec, jak to ograniczyć? Albo ewentualnie ustawić dla różnych krajów, różny cennik.Nie mogę nigdzie tego z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 118 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań