Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Export IE 515/SAD jak go utworzyć - jak wysyłać ???

Witam Mam pytanie w jaki sposób moge utworzyć dokument SAD ( teraz tzw IE515) - do wysyłki eksportowej towarów poza UE ??? Mam już EORI, czekam na login i hasło do PDR oraz potem na jakiś klucz dostępu Nie wiem tylko w jaki sposób mam tworzyć ten IE ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1083 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie zamówienia

Witam,Mam problem, anulowałem zamówienie klienta które nie zostało opłacone. Po wybraniu opcji anuluj ebay chce mu zwórić pieniądze i dostałem informacje że zwrot do niego zostaje przetwarzany. Dlaczego chcą zwrócić pieniądze za nieopłacone zamówieni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszt wysyłki krajowej stał się kosztem wysyłki w USA a koszt wysyłki w Polsce kosztem międzynarodow

Witam, pojawił się taki problem że na Ebay.com przy wystawianiu aukcji ustawiłem koszta wysyłki krajowej 2,4 $ czyli w Polsce a koszta wysyłki między narodowej(cały świat) 5$.Musiałem gdzieś coś zanaczyć (odznaczyć), że wysyłka krajowa jest USA 2,4$ ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 171 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawieszenie konta - NIP

Hej,założyłem firmę, nadano mi NIP, ale nie jest on ciągle wyświetlany w VIES. Założyłem na ebayu konto prywatne wczoraj, wrzuciłem trzy produkty, które się dzisiaj sprzedały. Kasa na Paypalu. Zdecydowałem sie przełączyć konto na firmowe - wpisałem N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 210 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Maksymalny koszt wysyłki na ebay.de i .co.uk

Witam! Mam konto ebay założone jeszcze na ebay.com około 18 lat temu. Sprzedaję od czasu do czasu retro elektronikę i eksperymentowałem z wystawianiem na serwisie .de oraz .co.uk i działało. Ostatnio gdy zacząłem wypełniać formularz wystawiania na .d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 98 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opóźnienia przesyłek!!

Hej,sytuacja jak zawsze.... opóźnienia! U mnie głównie przesyłki do USA z przedziału 09 - 13 grudzień - koło 20-30 jak narazie. Czy nękają Was kupujący? Bo ja to już słabo sypiam, a rano jak odczytuje maile to mnie głowa boli. Szczęśliwego Nowego Rok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7669 Wyświetlenia
  • 140 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o sprzedaż za granice

Witam pytanie może zabrzmi głupio za co przepraszam ale zapytam tak z ciekawości jest tu osoba lub osoby prowadzące wysyłkę z Polski do Niemiec jak wam idzie Handel na ebayu ile paczek dziennie wysyłacie ?Pytam ponieważ u mnie są wejścia w oferty ale...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 175 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sklep ebay

witajcie, założyłem sklep na ebay.pl, czy ten sklep jest widoczny na ebay.uk, ebay.fr itd? Czy musze założyć każdy oddzielnie? pzdr

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de sprzedarz

Cześć , mam konto na ebay com , ostatnio zaznaczyłem opcje na ebay uk . Chciałbym też wejść na ebay.de . Czy mam od nowa wystawić na ebay de te same aukcje tylko że po niemiecku, czy jest jakaś opcja którą można zaznaczyć ? I czy jak wystawie te same...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 172 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienie warunków wysyłki na ebay.com

Cześć , posiadam konto na ebay.com . W ostatnim czasie zmieniłem przesyłke na darmową do USA ,KANADY . I spadła mi sprzedarz .Mam prośbę żeby ktoś wszedł na moje aukcje i sprawdził czy wszysko jest ok z warunkami wysyłki . https://www.ebay.com/str/wa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de czy to ma jeszcze sens?

witam, czy sprzedaż na ebay.de jak Polskie konto, z lokalizacja przedmiotów jak Polska ma jeszcze sens? handluje odzieża (nowa,uzywana,outletowa), 2 lata temu przy pierwszych próbach ebay byłem w szoku, wystawiłem próbne 20-30 szt aukcji były widoczn...

Rozwiązane! Witam.czy ktoś ma doświadczenie w sprzedaży monet i znaczków na ebay?

Potrzebuję informacji na temat sprzedaży monet i znaczków na ebay.Czy jest ktoś,kto nie uniesie sie dumą i doradzi co i jak?Sprzedaż jako osoba fizyczna,trzeba trochę uszczuplić zbiory,jakie są limity sprzedażowe,czym najlepiej wysyłać,czy ubezpiecza...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Lista wykluczonych krajów

Hej!Działa wam "Wyklucz miejsca dostaw ze swoich ofert"?Mnie po kliknięciu przenosi na stronę https://www.ebay.pl/ship/prf/excludeRegions a tam info "Ustawienia będą dotyczyć Twoich wszystkich przyszłych ofert sprzedaż" oraz "Te wykluczenia będą stos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 437 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań