Zaginiona przesyłka

Witam,mam pytanie może ktoś pomoże w odpowiedzi. Przesyłka wysłana do Rosji w styczniu po miesiącu zgłoszona reklamacja o zaginięciu, zwrot kasy użytkownikowi 100EURO, wczoraj przyszedł list w odpowiedzi na reklamację że użytkownik dostał przesyłkę w dniu 06.05.2013(prawie po 4 miesiącach!!!!!). Oni umywają ręce bo przesyłka od nich wyszła a na dostarczenie w kraju przeznaczenia nie mają wpływu. Jak można teraz domagać sie odszkodowania lub ewentualnej zapłaty od użytkownika???Wszystko było rejestrowane przez PayPal i tam też nastapił zwrot.Prosz o porade pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zaginiona przesyłka

Był temat na ten temat 🙂


 


http://community.ebay.pl/topic/Sprzedawanie-Za-Granic%C4%99/Warning-Nie-Wysy%C5%82ajcie/1900002580


 


Zapytaj eBaya, czy możesz coś z tym zrobić ale nie wydaje mi się.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zaginiona przesyłka

Dzieki za odpowiedź,temat już czytałem i wszystkie aukcje sa blokowane na Rosję, szkoda bo napaleńców sporo ale w tej chwili tylko na własne ryzyko jeśli się zdecyduja,od ebaya otrzymałem odpowiedz praktycznie otrzepali ręce i w stylu radz sobie sam:_| napisałem tez do PayPala zobaczymy co odpowiedza

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zaginiona przesyłka

Do Rosji lepiej nie wysylac. Szczegolnie przesylek ciezkich lub wartosciowszych.


Nie wiem co tam sie dzieje ale przesylki gina lub ida bardzo dlugo. Zaginely mi ostanio 3 i... zablokowalem Rosje 

**************************************
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź