Początkujący na ebay.com

Witam.
Chciałbym zacząć sprzedawać na ebay.com. Toteż tam się zarejestrowałem, utworzyłem konto paypal (zostało zweryfikowane i powiązane z kontem na ebay.com). Czy muszę jeszcze coś zrobić albo spełniać jakieś dodatkowo wymagania aby wystawić na licytacje pierwszy przedmiot? Czy muszę zakładać konto "Seller account" żeby zacząć sprzedawać?
Będe bardzo wdzięczny za porady. Dziękuje i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: Początkujący na ebay.com

Witamy w gronie Ebajerowiczow.

 

Wystaw aukcje i zobacz "w praniu" czy i jak ci sie uda.

 

Wymagania stawiane sprzedawcom na Ebay.com

http://pages.ebay.com/sellerinformation/news/sellerstandards.html

 

O sprzedazy z agranice:

http://pages.ebay.pl/help/export-getting-started.html

<script type="text/javascript">// // </script> Limity sprzedży (gdzies w polowie strony)

 

 

  

Limity sa odnawiane, rewidowane miesiecznie lub czasami na zadanie ale wpierw trzeba udowodnic ze potrafimy prowadzic sprzedaz na wymaganym poziomie. Pierwszym szczeblem jest zdobycie 10 komentarzy ze sprzedazy.

Wystaw 3 aukcje i przeslij linki to zostawie ci 3 komentarze. Cos bedziesz mial  na poczatek.

Moze inni pomoga...

**************************************
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Początkujący na ebay.com

Witam ponownie i dzięki za info. Mam pytanie czy jakiś doświadzczony sprzedawca na ebay.com może mi powiedzieć czy założenie konta "seller account" na ebay.com jest równoznaczne z założeniem konta firmowego (które zapewne jeśli się je posiada trzeba założyć własną działalność gospodarczą)? Pytam, bo nie chcę się wkopać. Chcę sprzedać od czasu do czasu kilka rzeczy o niewielkiej wartości. Zarobić tzw. "extra cash" a nie mieć z tego dochód ciągły.

 

Ale gdy próbuję założyć konto "seller account" (które jest wymagane do utworzenia i wyboru metody płatności opłat dla ebay czyli "automatic payment method") mam do wyboru: Paypal, Kredytową lub debetową kartę lub Konto bankowe. Oczywiście wybieram Paypal'a i przenosi mnie do strony paypal.com gdzie muszę dodać kartę kredytową lub debetową. I tu moje pytanie a mianowcie czy jest to konieczne? Przecież konto paypal można doładowywać z konta bankowego a nie chcę podawać karty (którą jak nawet podaje to wyskakuje że jest błąd i nie może zweryfikować karty) i na tym się kończy a zarazem przerywa proces zakładania konta "seller account". Będe niezmiernie wdzięczny za odpowiedzi bo powiem szczerze jest to mocno zagmatwane.
Dziękuje i Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Początkujący na ebay.com

Dot.: Początkujący na ebay.com

Hej kolego! myślę że jesteśmy w stanie sobie pomóc..wyślij mi swój nr telefonu kontaktowego oddzwonie, pozdro!

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Początkujący na ebay.com