anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe standardy obsługi klienta/ liczba tranzakcji

Witam,

 

Jak pewnie już wiecie ebay od 20 sierpnia wprowadza nowe standardy obsługi klienta. Można miec max 5 % problemów w stosunku do wszystkich tranzakcji, czy moze mi ktos powiedziec czy jezeli jeden sprzedawca kupi w ciagu tyg np 10 różnych przedmiotów w moim sklepie to bedzie to 10 tranzakcji które będą mi dodane do wszystkich tranzakcji czy może bedzie to traktowane jako 1 tranzakcja poniewaz jest jeden kupujący ?Jezeli chodzi o komentarze to wiem ze bedzie to traktowane jako jeden ale chodzi mi o tranzakcje na podstawie których póżniej bedzie obliczany procentowy stosunek problemów.

 

Przyznam szczerze ze nie łapie sie w tych nowych stadardach i potrzebuje podbic jakoś sprzedaż zeby miec powyżej 400 tranzakcji wciagu 3 miesiecy, macie jakies pomysły ?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 33
ostatnia odpowiedź
32 ODPOW. 32

Nowe standardy obsługi klienta/ liczba tranzakcji

Dokładnie nie czytaja co jest napisane. Nie rozróżniają rozmiarówek mimo, że wszystko jest napisane jak krowie na miedzy.

Mam spory bo pacjenci nie rozzróżniają rozmiarówki obuwia damskiej od męskiej mimo że dokładnie podaję wszystkie dane.

Nie wspomnę o juniorskiej. Sa tabele na aukcji są dokładne długości wkładek nic wszystko psu w dupę.

Nie czytają klikają.

Przykład:

Damskie US-6

Męskie     US-6

 

To zupełnie inne rozmiary. Nie patrzą kupują klikają potem sa problemy. Pół biedy jak napisze gdzie problem ale zero kontaktu od razu spór bez wyjaśnienia.

Wiadomość 31 z 33
ostatnia odpowiedź

Nowe standardy obsługi klienta/ liczba tranzakcji

22,92%Dla z Twoich transakcji wystąpiły problemy

 

Wiadomość od ebay

 

Witaj, blabla

Twój obecny status w ramach standardów obsługi w programie globalnym to Nie spełnia standardów.

Jeśli masz status Nie spełnia standardów, środki, które uzyskasz ze sprzedaży, mogą pozostać na Twoim koncie PayPal przez 21 dni jako oczekujące. Pozycja Twoich ofert w wynikach wyszukiwania zostanie obniżona, a jeśli Twoje wyniki obsługi nie poprawią się, możemy ograniczyć Ci możliwość sprzedaży na eBay.

Przejdź do czegoś tam******, aby sprawdzić ocenę Twojego poziomu obsługi. Znajdziesz tam informacje o tych aspektach transakcji, które możesz poprawić, aby ponownie spełniać wymagania.

 

Pomijając fakt, że większość spraw, to niskie oceny za wolną wysyłkę

 

na 21 dni zablokują mi kasę - paypal na tym zarobi, bo procencik poleci. Mi po 21 dniach oddadzą tyle samo co zablokowali

 

Po co te **bleep** zasady? Aby paypal i ebay się wzbogacał na naszej kasie

 

 

Wiadomość 32 z 33
ostatnia odpowiedź

Nowe standardy obsługi klienta/ liczba tranzakcji

poprzez blokowanie środków Paypal zarobił na odsetkach około 400 zł zamiast mnie.

 

Mam 4 niskie oceny zakwalifikowane jako "problemy" od gościa który wystawił komentarz przed otrzymaniem towaru i pojechał po gwiazdkach za opis a przed zakupem i po zakupie dostałem 12 wiadomości.Wszystko zgłaszałem jako napastowanie.

 

Wiadomość 33 z 33
ostatnia odpowiedź