No i doigralem sie bana...

PayPal zablokowal mi konto co jest rownoznaczne z banem na eBayu, no bo jak inaczej tu funkcjonowac...   Podejrzewaja mnie o pranie brudnych pieniedzy i do  odblokowania konta chca ode mnie:


Dowod rejestracji firmy : Pomoże to nam upewnić się, że Twoja firma została poprawnie zarejestrowana lub posiada odpowiednie pozwolenia i licencje. To żądanie nie dotyczy kwestii istnienia Twojej firmy. Akceptowane formy tego dokumentu to pozwolenie dla brokera dealera czy pozwolenie na świadczenie usług depozytowych (escrow) lub przekazów pieniężnych.

Zasady zapobiegania praniu brudnych pieniedzy : Przedstaw firmie PayPal dokumentację dotyczącą polityki zapobiegania praniu brudnych pieniędzy w Twojej firmie. Powinna ona dotyczyć procedur poznawania klientów, szkolenia w zakresie procedur zapobiegania praniu brudnych pieniędzy, identyfikacji klienta oraz przeglądu kont pod kątem rejestru rządowego.

Informacje o organizacji i platnosciach Podaj dane swojej firmy.



Czy ich juz  powalilo calkowicie? Blokuja mi co 3 transakcje na 28 dni z uwagi na  PODEJRZENIE nieautoryzowanej platnosci, a teraz na dodatek to.... Macie jakis pomysl co zrobic?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Re: No i doigralem sie bana...

Dostarcz im o co prosza a pozatym zaloz drugie konto, osobiste aby funkcjonowac w okresach blokad

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: No i doigralem sie bana...

Drodzy Panie i Panowie,



Mamy maj i konto na PP nadal zablokowane. Średnio raz na tydzień ślę maile, dzwonię, za kazdym razem miłe panie zapewniaja mnie, że tym razem przepchną to do odpowiedniego działu i nadal to samo. Szkoda tylko, że ban na PP jest równoznaczny z banem na eBay, bo jak inaczej przyjmować wpłaty...



Masakra.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: No i doigralem sie bana...

Ja się zastanawiam czy nadal sprzedawać. W kwietniu z tego co zarobiłem 30-40% zabrał mi PP.



Podwyższyć ceny? Wtedy przestaną ludzie kupować ...

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź