anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Witam

 

Od dziś widzę na stronie UPS taki komunikat dla wszystkich moich listów poleconych wysłanych do USA 😞

 

USPS Tracking™ is unavailable for this product for POLAND.

Szukałem po necie - jedyne co się dowiedziałem, że teraz już tak będzie. Potwierdzili tą informację na naszej poczcie. Jedyne pocieszające info to, że jak już będzie dostarczone to odpowiednie info na stronie poczty polskiej śie pojawi.

 

Pewnie rozwiązania brak ale na wszelki wypadek zapytam : czy ktoś z Was zna jakąś alternatywę na śledzenie poleconych do USA?

 

Dzięki

Wiadomość 1 z 77
ostatnia odpowiedź
76 ODPOW. 76

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Dostałeś już jakąś odpowiedź z poczty na te reklamacje? Na ile PLN reklamujesz? Jaki jest czas reakcji poczty itd?

Pozdrawiam

Wiadomość 71 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Nie dostałem bo się trochę czeka na odpowiedź, tak od 1 do 3 miesięcy zazwyczaj.

 

Wiadomość 72 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

ja w eBay widzę tracking w kratkę - raz jest, raz go nie ma. I to w tych samych przesyłkach!

Wiadomość 73 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Witam, jak tam ostatnio u Was ze śledzeniem poleconych na Ebayu bo u mnie nie ma żadnego śledzenia do listów które wprowadziłem na początku minionego tygodnia, a wcześnijszych jest śledzenie. Nie wiem o co tu chodzi.

Wiadomość 74 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Mi dla nowych też nie działa. Nawet dla Globali

Wiadomość 75 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Pytanie z troche innej beczki. Jak w trackingu na ebay oznacza sie kanadyjska pocztę? Zadne Canada post nie dziala, nie ma tam.

Czy polecone do Kanady sa wogole sledzone u nich?

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

A

Wiadomość 76 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Nie lepiej wpisywać numer tracking przez paypal?  Masz automatycznie wpisany tam numer śledzenia oraz z automatu wpisuje sie w ebay. Dodatkowo kupujący dostaje 2 maile potwierdzające wysyłkę.

Wiadomość 77 z 77
ostatnia odpowiedź