anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Witam

 

Od dziś widzę na stronie UPS taki komunikat dla wszystkich moich listów poleconych wysłanych do USA 😞

 

USPS Tracking™ is unavailable for this product for POLAND.

Szukałem po necie - jedyne co się dowiedziałem, że teraz już tak będzie. Potwierdzili tą informację na naszej poczcie. Jedyne pocieszające info to, że jak już będzie dostarczone to odpowiednie info na stronie poczty polskiej śie pojawi.

 

Pewnie rozwiązania brak ale na wszelki wypadek zapytam : czy ktoś z Was zna jakąś alternatywę na śledzenie poleconych do USA?

 

Dzięki

Wiadomość 1 z 77
ostatnia odpowiedź
76 ODPOW. 76

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Dzięki, u mnie przebieg śledzenia na ebayu pokazuje tylko dla global expres w pleconych jest: The seller has provided a tracking number. The tracking status will be updated once the shipment reaches the carrier.

Wiadomość 61 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

U mnie w obu sporach z usa działa śledzenie.

Wiadomość 62 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

W tym tyg. wysłałem kilka poleconych do USA i faktycznie jest widoczne śledzenie na ebayu a na str. USPS nie ma. Ciekawe czy to już tak będzie i czy można spokojnie wysyłać poleconymi czy trzeba globalami.

Wiadomość 63 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

witam, mam pytanie, global express mozna sledzić? To tez przejmuje USPS. Doszły Twoje listy?

Wiadomość 64 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Tutaj jest petycja do USPS, im więcej ludzi podpisze tymj lepiej, podpisało juz ponad 1000 osob z uropy

https://www.change.org/p/usps-usps-redefine-the-tracking-policy-for-international-packages?source_lo...

Wiadomość 65 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Polecone jeszcze śa w drodze (śledzenie tylko na ebayu). Na globale jest pełne śledzenie na str. USPS.

Wiadomość 66 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Chyba eBay też już zmienił zasady trackingu USPS, ponieważ zniknęły mi informacje o poleconych, które jeszcze wczoraj śledziłem, za to Global Expres ma full tracking od razu. Sprawdźcie u siebie

Wiadomość 67 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

edut: fałszywy alarm - jednak działa, ale wszystkie paczki poza Globalami od 6.XI. wiszą na original post is preparing shipment. Zaczynają się święta chyba...

Wiadomość 68 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Jak dodacie nr poleconego do ebay i USPS to macie śledzenie? Ja nie mam, tylko w otwartych sporach.

Wiadomość 69 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Ja nie mam. Ale narazie lece na priorytetach i składam reklamacje miesiąc wstecz.

Wiadomość 70 z 77
ostatnia odpowiedź