anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Witam, 

Zaginąłem w akcji 😉 Mam mały sklep ebay.pl. Do niedawna w menadżerze promocji cenowych robiłem promocję rabatową i wybierałem aukcje które chciałem, bez względu w którym serwisie miałem aukcje wystawione były dostępne do wyboru. 

Czasem coś tam nie wchodziło, czasem zmeniłem daty/godziny i jakoś dało się korzystać.

Po ostatnich zmianach (chyba we wrześniu) mogę robić promocje tylko dla przedmiotów wystwionych na ebay.pl.

Chyba, że w innym miejscu się to teraz robi ?

 

Podsumowując pytanie brzmi: Jak zrobić promocję cenową, przekreślona czerwona cena, na zagranicznych serwisach ebay ?? 🙂

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

musisz wystawic na zagranicznym Ebay

**************************************
Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Ale co mam wystawić na zagranicznym ?

Aukcje są na zagranicznym i jeszcze do niedawna mogłem w sklepie na ebay.pl robić promocję cenową dotyczącą akucji na ebay.com.

A teraz nie wiem jak, a może już się nie da ?Emotikon: sfrustrowany

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

To co podajesz to jest nowa wersja. Jak dla mnie działa tylko na akucje ebay.pl Emotikon: Obojętny

Puki co udało mi się zmodyfikować stare zakończone obniżki i chwilowo mam to co chciałem.

Obawiam się, że za chwilę będzie już tylko nowa wersja.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

czy udało się wytropić odpowiedź na powyższy problem? jak do tej pory edytowałem istniejące promocje -teraz się nie da -nie ma aktywnych okienek do ustawienia daty rozpoczęcia i zakończenia promocji
Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Sprawdzałeś reguły dot. obniżek?

 

Np: 

 

1.Nie można dwukrotnie obniżyć ceny tej samej oferty sprzedaży. Jeśli dodasz ofertę sprzedaży do kolejnej promocji, w czasie gdy jest objęta już jedną obniżką, zostanie ona pominięta.

 

2. Między promocjami, którymi objęta jest ta sama oferta sprzedaży, powinien być co najmniej jednodniowy odstęp.

 

3. Promocja tworzona jest w serwisie, w którym masz zarejestrowany swój Sklep.

 

4. Po aktywowaniu promocji nie można zmienić zniżki ani dodać nowych przedmiotów. 

 

 

/*-pomogłem? Zaznacz odpowiedź jako przydatną--------*/

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

okazuje się że problem tkwi zupełnie gdzie indziej -w związku z przebudowa opcji dla sprzedawcy menadżer promocji cenowych dostępny jest tylko w "sellers hub" którego na polskim ebay-u nie ma:( istnieją natomiast bezpośrednie linki dla menadżerów aukcji serwisów USA GB DE gdzie można tworzyć promocje dla aukcji wystawionych na tych serwisach -piszcie do supportu w sprawie interesujących was platform.
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź