Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Zwrot pieniędzy za wysyłkę za granicę

Witam serdecznie. Nie jestem biegły w tym serwisie i prosiłbym Was o poradę. Sprzedałem przedmiot użytkownikowi z Portugalii. Kupujący wybrał wysyłkę za pomocą poczty polskiej (była opcja wysyłki kurierem za wyższą kwotę). Wysłałem paczkę na adres ot...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 321 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na różne kraje - problem

Witam, mam problem, przedstawie to na moim przykładzie. ebya.plwpisując --> FORD COUGAR GRILL EMBLEMznajdzie od razu na ebay.comwpisując to samonie znajdzie (dlaczego?) na ebay.xxznajdzie ale gdzieś na samym dole (jak to podnieść?)

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 828 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opinia

Wysłałam ważny dokument z Lublina do Wiednia 12. 09. Doszedł 20.09. Mam na to dokumentację . Tragedia!!!. Zwykle listy dochodziły za 3 dni. Nigdy więcej z tej opcji przesyłki nie skorzystam.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

po komentarzu pozytywnym kupujący chce wymiany lub częściowy zwrot kasy

witam kilka dni po otrzymaniu przez kupującego pozytywnego komentarza dziś kupujący twierdzi że zakupiony zegarek nie działa i chce wymienić lub częściowy zwrot kosztów , pierwszy raz mam taką sprawę i nie wiem jak się zachować - czy po komentarzu po...

Rozwiązane! Założenie konta na ebay.de czy przeniesienie konta z uk

Witam . Mam pytanie, do mądrzejszych ode mnie  Chce zacząć sprzedaż na ebay.de, mam konto na ebay.uk gdzie zebrałam już sporą ilość pozytywnych komentarzy, lepiej jest przenieść sprzedaż z konta uk na de, czy otwierać nowe konto bezpośrednio na ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 339 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka po terminie

Witam, sprzedaję na ebay.de i widzę, że jedno zamówienie ma wyliczoną datę wysyłki przez Ebay "versand bis 6. Sep" czyli przedmiot miałbym wysłać jutro. Kupijący zaznaczył jednak że chce otrzymać ten przedmiot po 25.09, po prostu wcześniej zamówił. J...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zagwostka, kupujący ze statku.

Witam, 25 sierpnia wysyłałem listem poleconym międzynarodowym z potwierdzeniem odbioru kupującemu przesyłkę do USA (26 sierpnia opuściła Polskę przesyłka). Odezwał się do mnie po paru dniach od wysylki, że chce dokładnie wiedzieć kiedy przesyłka będz...

optymalizacja sprzedaży - pomoc

Poszukuję osoby najlepiej z trójmiasta, która byłaby w stanie pomóc mi (oczywiście nie za darmo) w ustawieniu wszelkiego rodzaju promocji, słów kluczowych itp. na ebay.uk. Myślę, że ebay ma jeszcze wiele funkcji, których nie odkryłam, a mogłyby mieć ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 183 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę a VAT na ryczałcie

Witam, Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, biznes polega na sprzedaży odzieży przez internet. Do tej pory sprzedaż była prowadzona tylko poprzez alledrogo dla polskich odbiorców. Rozliczam się z ryczałtu ewidencjonowanego, nie jestem vatow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 494 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mały sklep Ebay PL i COM

Cześć! Czy ktoś orientuje się ile aukcji można wystawić w małym sklepie E-bay? Zastanawiam się, jak dotrzeć do największej liczby klientów zagranicznych.Pomyśleliśmy na początek o małym sklepie. I teraz pojawia się pytanie: czy jeśli będziemy chcieli...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 789 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de Limity i inne sprawy

Witam, mam kilka pytań odnośnie sprzedaży na Ebay.de. Przekopałem już kilkadziesiąt stron jak również wypowiedzi na forum i każdy kto zaczynał sprzedaż na Ebay.De pewnie też się pod tym podpisze, że jest to pewne wyzwanie i niestety trzeba uzbroić si...

Stary a głupi

Facet zaproponował 50$ mniej za przedmiot,zgodziłem się,wysłałem mu ofertę.Od tego momentu zaczął się dziwnie zachowywać,teksty w stylu "żona wyczyściła mi konto,ale zapłacę" Po wpłacie zaczął stawiać dodatkowe żądania,np gratis,wygórowane żądanie od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zagrożenia związane że sprzedażą

Witam. Rozpoczynam swoją przygodę na eBay. Moimi produktami będą klucze do gier które będę wysyłał na e-mail. Jakie zagrożenia na mnie czyhają. Na co mam zwracać uwagę żeby nikt mnie nie oszukał. Na PayPal jest chyba jakiś zwrot pieniędzy. O co z tym...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 192 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.com będąc w polsce

Witam. Mam pytanie odnośnie sprzedaży na ebay. Jak i na jakiej stronie muszę założyć konto żeby móc sprzedawać na każdej stronie ebay. To znaczy czy jeśli założę konto na ebay.pl to ludzie którzy szukają produktu na ebay.com będą widzieć moją aukcję?...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań