anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Witam, 

Zaginąłem w akcji 😉 Mam mały sklep ebay.pl. Do niedawna w menadżerze promocji cenowych robiłem promocję rabatową i wybierałem aukcje które chciałem, bez względu w którym serwisie miałem aukcje wystawione były dostępne do wyboru. 

Czasem coś tam nie wchodziło, czasem zmeniłem daty/godziny i jakoś dało się korzystać.

Po ostatnich zmianach (chyba we wrześniu) mogę robić promocje tylko dla przedmiotów wystwionych na ebay.pl.

Chyba, że w innym miejscu się to teraz robi ?

 

Podsumowując pytanie brzmi: Jak zrobić promocję cenową, przekreślona czerwona cena, na zagranicznych serwisach ebay ?? 🙂

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

musisz wystawic na zagranicznym Ebay

**************************************
Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Ale co mam wystawić na zagranicznym ?

Aukcje są na zagranicznym i jeszcze do niedawna mogłem w sklepie na ebay.pl robić promocję cenową dotyczącą akucji na ebay.com.

A teraz nie wiem jak, a może już się nie da ?Emotikon: sfrustrowany

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Dot.: Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

To co podajesz to jest nowa wersja. Jak dla mnie działa tylko na akucje ebay.pl Emotikon: Obojętny

Puki co udało mi się zmodyfikować stare zakończone obniżki i chwilowo mam to co chciałem.

Obawiam się, że za chwilę będzie już tylko nowa wersja.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

czy udało się wytropić odpowiedź na powyższy problem? jak do tej pory edytowałem istniejące promocje -teraz się nie da -nie ma aktywnych okienek do ustawienia daty rozpoczęcia i zakończenia promocji
Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

Sprawdzałeś reguły dot. obniżek?

 

Np: 

 

1.Nie można dwukrotnie obniżyć ceny tej samej oferty sprzedaży. Jeśli dodasz ofertę sprzedaży do kolejnej promocji, w czasie gdy jest objęta już jedną obniżką, zostanie ona pominięta.

 

2. Między promocjami, którymi objęta jest ta sama oferta sprzedaży, powinien być co najmniej jednodniowy odstęp.

 

3. Promocja tworzona jest w serwisie, w którym masz zarejestrowany swój Sklep.

 

4. Po aktywowaniu promocji nie można zmienić zniżki ani dodać nowych przedmiotów. 

 

 

/*-pomogłem? Zaznacz odpowiedź jako przydatną--------*/

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Menadżer promocji cenowej problem po ostatnich zmianach

okazuje się że problem tkwi zupełnie gdzie indziej -w związku z przebudowa opcji dla sprzedawcy menadżer promocji cenowych dostępny jest tylko w "sellers hub" którego na polskim ebay-u nie ma:( istnieją natomiast bezpośrednie linki dla menadżerów aukcji serwisów USA GB DE gdzie można tworzyć promocje dla aukcji wystawionych na tych serwisach -piszcie do supportu w sprawie interesujących was platform.
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź